Нападник Сніцарчук порадив їй навчитись битись

Ольга Бондаренко
21 травня 2013р. 14:08

Один із нападників на журналістів під час мітингу 18-го травня Вадим Тітушко порадив побитій ним журналістці Ользі Сніцарчук навчитись бойовим прийомам у спортклубі. Про це у Фейсбуці повідомила журналістка.

"Паралельний допит скінчився. Вадим Титушко веде себе культурно, повторює те, що у відео: захищався і мене заодно захищав. Конфлікт почав, бо не подобалося, що знімають. Запропонував мені спортклуб, аби я навчилася прийомчикам. Прикро, що люди так по-дурному вляпуються. Міг би зробити розкішну спортивну карєру.. Шкода, що міліція не відтягла його, коли він тільки починав стрибати", - написала Сніцарчук.

У суботу, 18 травня, журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера видання "Коммерсантъ" Влада Соделя побили біля Софійської площі. Деяких нападників журналісти вже ідентифікували - це мешканці Білої Церкви Вадим Титушко, Ярослав Бринза та Арсен Карпанський.  Міліція почала розслідування справи тільки після акції, проведенної журналістами під будівлею МВС. Наразі депутат та бізнесмен Петро Порошенко заявив, що один з нападників вже затриманий. Вадим Тітушко вирішив виправдатися в інтернеті та записав своє відеозвернення, у якому стверджує, що його найняла опозиція, а журналістів він не бив. 

Теги: Київ