Дізнайтеся, що у Вашому районі ділитиме Київрада

Евеліна Вишневська
21 травня 2013р. 14:40

Дізнайтеся, що у Вашому районі ділитиме Київрада

Київрада значно збільшила обсяги земель, які вони ділитимуть у середу, 22-го травня. Депутати вирішуватимуть, яку землю у киян забрати, а яку повернути. У порядку денному величезна кількість земельних питань. Ми розбили їх по районах, щоб Вам легше було пошукати - чи немає планів на землю поруч з Вашим будинком.

Голосіївський район 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Прохоренку Сергію Дмитровичу на вулиці Лазурній (поряд із будинком 44) у Голосіївському районі Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-20032).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "КИР-Х" на вулиці Плещеєва, 10 (літ "Д") у Голосіївському районі Києва для експлуатації адміністративно-офісної будівлі (центру сімейного дозвілля) (К-20463).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку "БІЛИЙ ДІМ" у провулку Василя Жуковського, 10 у Голосіївському районі Києва для експлуатації та обслуговування житлового будинку та прибудинкової території (К-20007).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Юдіну Сергію Володимировичу у провулку Бродівському, 7-а у Голосіївському районі Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-20288).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Дьоміну В'ячеславу В'ячеславовичу на вулиці Кіровоградській, 4 у Голосіївському районі Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (К-20448).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕГРАЛІТІ ІНВЕСТ» на шосе Столичному (21 км) у Голосіївському районі Києва для створення озелененої території загального користування (К-20855).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВЕНЕРГО» на вулиці Промисловій, 4 у Голосіївському районі Києва для експлуатації та обслуговування єдиного майнового комплексу з виробництва та постачання теплової та електричної енергії (К-20877).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Крупчаку Володимиру Ярославовичу на Столичному шосе, 29 у Голосіївському районі Києва для створення озелененої території загального користування (К-20843).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному об’єднанню «КИЇВКІНО» на вулиці Теслярській, 2 у Голосіївському районі  Києва для будівництва та експлуатації житлового комплексу з соціальною інфраструктурою (К-20235).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОНЦЕРН ЄВРОПА» на перетині Столичного шосе та вулиці Академіка Заболотного у Голосіївському районі Києва для будівництва та обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (реконструкція транспортної розв'язки по вулиці Заболотного з коригуванням червоних ліній) (К-20859).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СПОРТБІЗЕЛЕКТ» на вулиці Васильківській, 100-а у Голосіївському районі Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування торгово-офісного центру з вбудовано-прибудованими приміщеннями, з підземним паркінгом та благоустроєм території (К-20964).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Юшку Олександру Алімовичу на вулиці Деревообробній, 1 у Голосіївському районі Києва для реконструкції та обслуговування існуючої будівлі-кафе (К-20052).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Ходаковській Анастасії Олександрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на вулиці Ягідній, 60/7-Н у Голосіївському районі  Києва (А-20653).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Глуницькій Зої Габдулахатівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибної ділянки) у провулку Залужному у Голосіївському районі Києва (А-20657).

Про розгляд протесту заступника прокурора міста Києва від 23.02.2011 №05/4-72-вих-11 на рішення Київської міської ради від 29.04.2010 №788/4226 «Про передачу земельних ділянок обслуговуючому житлово-будівельному кооперативу індивідуальних забудовників приватних житлових будинків «Совські ставки» для житлового будівництва та облаштування лінійних об’єктів транспортної інфраструктури на вулиці Лютневій, 58-а, 58-в у Голосіївському районі  Києва» (А-18772). 

Про поновлення публічному акціонерному товариству «Український центр обслуговування пасажирів на залізничному транспорті України» договору оренди земельної ділянки для будівництва житлового будинку з вбудовано - прибудованими об'єктами соціально - побутового призначення та паркінгом на  вулиці Володі Дубініна, 2 (літ. «А») у Голосіївському районі Києва (А-20334).

Про передачу ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВЕНЕРГО» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування майнового комплексу теплоелектроцентраль №5 КИЇВЕНЕРГО на вулиці Промисловій, 4 у Голосіївському районі Києва (Д-6627).

Дарницький район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дарницького району" Києва на вулиці Тепловозній, 9-а у Дарницькому районі Києва для експлуатації та обслуговування виробничої бази (К-20059).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дарницькій районній в Києві державній адміністрації на вулиці Леніна, 47-59 у Дарницькому районі Києва для будівництва житлових будинків з об'єктами соціально-побутового призначення (К-20819).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Фастовець Людмилі Василівні на вулиці Луговій, 4-а у Дарницькому районі Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-19810).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Осовській Ользі Ігорівні у 2-му  провулку Комінтерну, 6-а у Дарницькому районі Києва для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-19390).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Онопенко Ларисі Георгіївні на вулиці Демидівській, 45-ж у Дарницькому районі  Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (К-20449).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Євлантьєву Валерію Яновичу, члену садівницького товариства «Будівельник-1» Дарницького району Києва на вулиці 70-тій Садовій, ділянка 56 у Дарницькому районі  Києва, для ведення колективного садівництва (К-20489). 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Подольскому Єгору Геннадійовичу на вулиці Садовій, 56, ділянка 134 у Дарницькому районі Києва для ведення колективного садівництва  (К-19857).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Нестеренку Валентину Валентиновичу на вулиці Березневій, 70-в у Дарницькому районі  Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (К-19808).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки громадянину Осовському Анатолію Яковичу у 2-му провулку Комінтерну, 6-б у Дарницькому районі Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (К-19391).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Швидкій Людмилі Василівні на вулиці Чкалова, 31-б у Дарницькому районі Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (К-19182).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Колеснику Олександру Юрійовичу на вулиці Калініна, 42-б у Дарницькому районі  Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (К-19399).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Гойстер Інні Володимирівні у 1-му провулку Комінтерну, 4-а у Дарницькому районі Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (К-20537).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Кузьменку Юрію Олександровичу на вулиці Нижній Вал, 10-а у Дарницькому районі Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (К-20481).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «РІЕЛТІ СІСТЕМ» на вулиці Гришка, 8-в у Дарницькому районі Києва для обслуговування та експлуатації торговельно-офісного комплексу та закладу громадського харчування (К-20790).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству «Холдингова компанія «Київміськбуд» на вулиці Драгоманова, 35 у Дарницькому районі Києва для будівництва та експлуатації житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та паркінгом (К-20829).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Агросвіт» на проспекті Петра Григоренка, 26 у Дарницькому районі Києва для обслуговування будівлі соціально-побутового центру (К-20838).  

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОФІСНИЙ ЦЕНТР «ПОЗНЯКИ» на вулиці Драгоманова, 31-з у Дарницькому районі Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі (К-20926).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» на Харківському шосе, 21/1 у Дарницькому районі Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування адміністративного комплексу з виставково-торговельними приміщеннями та озелененням прилеглої території (К-20776).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Релігійній громаді Української Православної Церкви на честь блаженної Ксенії Петербурзької у Дарницькому районі Києва на вулиці Вишняківській, 1-а у Дарницькому районі Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування храмового комплексу (К-20543).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Грецькій релігійній громаді Української Православної Церкви парафії Святої великомучениці Варвари на вулиці Вірменській,3-а у Дарницькому районі Києва для будівництва та експлуатації православного храму (К-20286).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Житлоінвестбуд-УКБ» на 23 кілометрі  Бориспольського шосе у Дарницькому районі Києва для реконструкції з розширенням профілакторію під пансіонат відпочинку сімейного типу (К-20573).

Про відмову у наданні дозволу н розроблення документації і землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Цимбаленко Ользі Прокопівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Тепловозній, 13 у Дарницькому районі Києва (А-20343).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Юрченко Тетяні Михайлівні на вулиці Батуринській, 12 у Дарницькому районі  Києва для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-20767).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Юрченко Катерині Михайлівні на вулиці Батуринській, 12 у Дарницькому районі Києва для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-20762)

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Юрченку Володимиру Михайловичу на вулиці Батуринській, 12 у Дарницькому районі Києва для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-20766)

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Білець Марії Михайлівні на вулиці Батуринській, 12 у Дарницькому районі Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (К-20765).

Про поновлення та внесення змін публічному акціонерному товариству холдинговій компанії «Київміськбуд» договору оренди земельної ділянки для будівництва житлових будинків та об’єктів соціально-побутового призначення, комплексного благоустрою території для суспільних потреб у 2-му мікрорайоні житлового масиву Позняки у Дарницькому районі Києва (А-20703).

Про поновлення та внесення змін до договору оренди земельної ділянки публічному акціонерному товариству холдинговій компанії «Київміськбуд» для забудови 5-а мікрорайону житлового масиву Позняки у Дарницькому Києва (А-20702).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «КОЗАК» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування комплексу будівель торговельного та адміністративного призначення та благоустрою зеленої зони на вулиці Ревуцького, 40 у Дарницькому районі Києва (Д-6615).

Про надання комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків «Житлоінвестбуд-УКБ» земельної ділянки для будівництва житлових будинків, в тому числі доступного житла, та будівництва загальноосвітньої школи з басейном на вулиці Соломії Крушельницької (ж/м Осокорки-Північні, 11-й мікрорайон) у Дарницькому районі Києва (Д-6788).

Про надання комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків «Житлоінвестбуд-УКБ» земельної ділянки для будівництва житлового будинку, в тому числі по програмі доступного житла, з вбудовано-прибудованим дошкільним закладом на ділянці № 15 у 9-му мікрорайоні житлового масиву Позняки в Дарницькому районі Києва (Д-6017).

Деснянський район 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "СВ" на вул. Оноре де Бальзака, 3 у Деснянському районі м.Києва для експлуатації та обслуговування будівлі шиномонтажу (К-19953).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВЕНЕРГО» на вулиці Пухівській, 1а у Деснянському районі Києва для експлуатації та обслуговування єдиного майнового комплексу з виробництва та постачання теплової та електричної енергії (К-20878).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на проспекті Генерала Ватутіна у Деснянському районі Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування спортивного комплексу (К-20895).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок публічному акціонерному товариству «ТОДЕФ» на проспекті Маяковського, 47 у Деснянському районі Києва для створення озеленених територій загального користування, будівництва, обслуговування та ремонту об'єктів транспортної та інженерної інфраструктури (К-20217).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю Виробничо-комерційній фірмі "Рембудреставрація" на вулиці Електротехнічній, 5 у Деснянському районі Києва для будівництва адміністративного комплексу (А-20081)

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Міністерству закордонних справ України на вулиці Оноре де Бальзака, 88-90 у Деснянському районі Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку (К-18418).

Про передачу комунальному підприємству «Київпастранс» земельної ділянки для облаштування майданчика для відстою автотранспорту з подальшими його експлуатацією та обслуговуванням на перетині вулиці Сулеймана Стальського та вулиці Братиславської у Дніпровському та Деснянському районах Києва (Д-6787).

Про передачу публічному акціонерному товариству «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» для експлуатації та обслуговування нежилого будинку на вулиці Миколи Закревського, 42 у Деснянському районі  Києва (Д-6637).

Дніпровський район  

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Комфорт Арт», на вулиці  Регенераторній, 4-В (літера 1Л) у Дніпровському районі Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування навчально-виховного об'єднання з дошкільним навчальним закладом та експлуатації мистецького клубу (К-20745).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству «Холдингова компанія «Київміськбуд» на  проспекті Возз'єднання, 21-г у Дніпровському районі Києва для благоустрою та озеленення території (К-20532).

Про надання Київській міський школі вищої спортивної майстерності земельної ділянки для експлуатації та обслуговування легкоатлетичного манежу КМШВСМ на проспекті Павла Тичини, 18 у Дніпровському районі Києва  (Д-6273).

Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ВО Фармація" для реконструкції з подальшими експлуатацією та обслуговуванням офісно-складських приміщень на вулиці Академіка Бутлерова, 2 (літ. А) у Дніпровському районі Києва (А-19326).

Про розгляд протесту заступника прокурора міста Києва від 19.07.2010 №07/4-401-вих на результати голосування пленарного засідання сесії Київської міської ради від 26.02.2010 року щодо передачі товариству з обмеженою відповідальністю "СПК БВ "Чайка" земельної ділянки для будівництва багатофункціонального оздоровчого комплексу та зонами відпочинку на вулиці Набережній, 12, урочище Чорторий (о.Труханів) у Дніпровському районі Києва (A-18042).

Про розгляд протесту заступника прокурора міста Києва від 22.04.09 № 07/4-203вих-09 на рішення Київської міської ради від 26.06.2007 № 1035/1696 "Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю будівельній компанії "КРОУН" земельної ділянки для розташування об’єктів рекреаційного призначення з можливістю облаштування злітно-посадочної смуги на воді для гідропланів та благоустрою прилеглої території на острові Долобецькому у Дніпровському районі Києва" (A-15033).

По визнання таким, що втратило чинність, рішення Київської міської ради від 18.11.2004 №718/2128 "Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "УКРСПЕЦТОРГ" земельної ділянки для будівництва житлового комплексу з паркінгом на перетині вулиць Червоногвардійської та Краківської у Дніпровському районі Києва (А-19408).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «Сучасні будівельні технології» договору оренди земельної ділянки для експлуатації та обслуговування боулінг-центру на вулиці Попудренка, 1-а у Дніпровському районі Києва від 26.01.2007 №66-6-00385 та внесення змін до нього (А 19430).

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ПРОВАТ» договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування автосалону з мийкою та відкритою автостоянкою на проспекті Генерала Ватутіна в Дніпровському районі Києва (А-19655).

Про передачу комунальному підприємству «Київпастранс» земельної ділянки для облаштування майданчика для відстою автотранспорту з подальшими його експлуатацією та обслуговуванням на перетині вулиці Сулеймана Стальського та вулиці Братиславської у Дніпровському та Деснянському районах  Києва (Д-6787).

Оболонський район

„Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дієцезіальній Місійній Семінарії "Редемпторіс Матер" Київсько-Житомирської дієцезії Римсько-Католицької церкви на вулиці 8 Березня, 11 в Оболонському районі  Києва для реконструкції існуючої будівлі, будівництва, експлуатації та обслуговування гуртожитку, будівель та споруд духовної семінарії" (А-20658).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12.07.2012 №769/8106 експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" на вулиці Михайла Майорова, 6 в Оболонському районі Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку (соціального житла) (К-20775).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «ГЄЛЛІОС ЛТД» на вулиці Курортній, 4 в Оболонському районі  Києва для експлуатації та обслуговування пансіонату (К-20875).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державному територіально-галузевому об'єднанню «Південно-Західна залізниця» на вулиці Курортній, 11 в Оболонському районі Києва для експлуатації та обслуговування будівель і споруд майнового комплексу (К-20943).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Державному територіально-галузевому об'єднанню «Південно-Західна залізниця» на ділянці ст.Святошино-ст.Дарниця, на ділянці ст.Святошино-ст.Дарниця ПК-101+84.50-ПК-113+18.40, на ділянці ст.Святошино-ст.Дарниця, ст. Київ-Петрівка в Оболонському районі Києва для обслуговування та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту, захисних та укріплювальних зелених насаджень (К-20953).

Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 01.08.2008 № 78-6-00550, укладеного між Київською міською радою та відкритим акціонерним товариством «Плодоовоч» для завершення будівництва торговельно-офісного центру та подальших його експлуатації та обслуговування з будівлями та спорудами плодоовочевої бази у провулку Балтійському, 20 в Оболонському районі  Києва (А-20391).

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 01.11.2012 №420/8704 «Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «КНИЖКОВИЙ РИНОК» договору оренди земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування багатофункціонального торгово-розважального комплексу та паркінгу з поетапним знесенням будівель і споруд ринків та благоустроєм прилеглих територій на проспекті Московському, 10 в Оболонському районі Києва» (А-20732).

Про поновлення та внесення змін до договору оренди земельних ділянок на проспекті Оболонському (біля станції метро «Героїв Дніпра») в Оболонському районі Києва від 13.04.2006 № 78-6-00355, укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «АВВА-СЕРВІС» (А-19018).

Про поновлення договору оренди земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Авва-сервіс» на  проспекті Оболонському (біля озера Опечень) в Оболонському районі Києва та надання дозволу щодо відведення земельної ділянки для будівництва та експлуатації житлово-громадського комплексу з паркінгом (К-20752).

Про поновлення договору оренди земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Єлікон ЛТД» на перетині проспекті Оболонського та вулиці Героїв Дніпра в Оболонському районі Києва (А-20734).

Про поновлення договору оренди земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю «Єлікон ЛТД» на перетині Оболонського проспекту та вулиці Героїв Дніпра в Оболонському районі  Києва (А-18836).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «АВТЕХ» земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування адміністративно-торговельного комплексу з вбудованими та прибудованими приміщеннями торговельного, соціально-побутового призначення та закладами громадського харчування, паркінгом та приміщеннями автопослуг, комплексного благоустрою території для суспільних потреб на  проспекті Московському, 26-б в Оболонському районі Києва (Д-5316).

Печерський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ПЕЧЕРСЬК-2006" на вулиці Димитрова, 5 у Печерському районі Києва для експлуатації та обслуговування адміністративно-офісної будівлі та вхідної групи (К-20679).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «ПАРКПРОЕКТІНВЕСТ» на вулиці Михайла Грушевського, 1б у Печерському районі Києва для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі (К-20908)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «ПАРК ВЕЙ» на Парковій дорозі, 8 б у Печерському районі Києва для експлуатації та обслуговування нежитлових будівель (К-20874).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київському національному університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого на вулиці Щорса, 18 у Печерському районі Києва для експлуатації, обслуговування, реконструкції існуючих споруд та будівництва навчальних, лабораторних корпусів та житлових будинків (К-20937).

Про надання земельної ділянки Генеральній прокуратурі України для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вулиці Різницькій, 13/15 у Печерському районі Києва (Д-6630).

Про надання прокуратурі міста Києва земельної ділянки для будівництва та обслуговування адміністративно-офісної будівлі на вулиці Тверській, 7 у Печерському районі Києва (Д-6782).

Про надання комунальному підприємству «Генеральна дирекція Київської міської ради з обслуговування іноземних представництв» земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування будинків і споруд дипломатичних представництв, резиденції послів іноземних держав з підземними паркінгами на  вулиці Дружби народів, 13-а у Печерському районі Києва (Д-6790).

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 07.07.2005 №673/3248 «Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «УкрСиббуд» земельної ділянки для будівництва житлового комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом у провулку Новопечерському, 5 у Печерському районі Києва» (А-20721).

Про продаж земельної ділянки громадянці Світовенко Наталії Миколаївні для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі (офісно-торговельного комплексу) на вулиці  Шота Руставелі, 11 у Печерському районі Києва (Є-1169).

Про поновлення ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РАЙТ ГРУП» договору оренди земельної ділянки для завершення будівництва та подальшої експлуатації офісного будинку на вулиці  Леоніда Первомайського, 7 у Печерському районі Києва (А-20636).

Про поновлення ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТАРКАДА» договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі адміністративного призначення з автомобільним паркінгом на вулиці Тимірязєвській, 36 у Печерському районі Києва (А-20713).

Про поновлення та внесення змін до договору оренди земельної ділянки на вулиці Мечникова між будинками №9-а та №11 у Печерському районі  Києва від 18.02.2004 №82-6-00142 (А-20355).

Про поновлення та внесення змін до договорів оренди земельних ділянок на вулиці Січневого повстання, 34 (вулиці Лаврська, 16) у Печерському районі Києва від 25.12.2007 №82-6-00468, укладених між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Підприємство «Київ» (A-20735).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Кристалл-Інвест» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вулиці Січневого повстання, 10 (Івана Мазепи) у Печерському районі Києва (Д-6339).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Розвиток та традиції українського мистецтва» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування існуючої адміністративної будівлі на Крутому узвозі, 3 у Печерському районі  Києва (А-19617).

Про передачу земельної ділянки громадянину Варданян Гагіку Маісовичу для експлуатації та обслуговування кафе на вулиці Кутузова, 12 у Печерському районі  Києва (Д-6765).

Про передачу громадянці Асоян Ануш Григорівні земельної ділянки для експлуатації та обслуговування кафе на вулиці Кутузова, 12-б у Печерському районі  Києва (Д-6651).

Подільський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Олександрівське" на вулиці Петра Сагайдачного, 25 (літ. А) у Подільському районі  Києва для експлуатації та обслуговування багатоквартирного житлового будинку (К-20516).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПРОГРЕСИВНИХ НАУКОВИХ ТА ТЕХНІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ "ВЕКТОР" на вулиці Рилєєва, 10-а (літери Д, К) у Подільському районі  Києва для обслуговування та експлуатації  адміністративних будівель (К-20823)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Кочеткову Андрію Сергійовичу у провулку Бурденка, 4-а у Подільському районі Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-20289).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Сігалу Олексію Леонідовичу на вулиці Замковецькій, 7-в у Подільському районі  Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (К-20817)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ ДІСПОМЕД» на вулиці Фрунзе, 15 (літера А) у Подільському районі Києва для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку (К-20886).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ ДІСПОМЕД» на вулиці Фрунзе, 15/1 (літ. А) у Подільському районі  Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування офісно-торговельної будівлі (К-20851).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Головченко Надії Аврамівні на вулиці Замковецькій, 7-д у Подільському районі  Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (К-20818).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Сігалу Леоніду Петровичу на вулиці Замковецькій, 7-г у Подільському районі Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (К-20816).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Державному територіально-галузевому об'єднанню «Південно-Західна залізниця» на вулиці Електриків та на ділянці ст. Святошино - ст. Дарниця у Подільському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту, захисних та укріплювальних зелених насаджень (К-20946).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «АРНОВА ГРУП» на вулиці Вишгородській, 47 літ. А у Подільському районі Києва для реконструкції нежитлової будівлі з будівництвом, експлуатацією та обслуговуванням офісної будівлі з вбудованими приміщеннями торговельного призначення і підземним паркінгом (К-20925).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «СІМ-АЛЬЯНС» на проспекті Правди, 3-а (літери Б, В) у Подільському районі Києва для розміщення малого ринкового комплексу (К-20868).

Про затвердження детального плану території багатофункціонального житлового району на землях державного підприємства «Науково-дослідний виробничий агрокомбінат «Пуща-Водиця», що прилягають до вулиці Маршала Гречка та проспект  Правди в Подільському районі Києва.

Про передачу приватному акціонерному товариству «БАНКОМЗВ'ЯЗОК» земельної ділянки для обслуговування та експлуатації офісної будівлі на вулиці Фрунзе, 69 (літ. В) у Подільському районі  Києва (Д-2490).

Земельних питань виявилось так багато, що вони усі не влізли в один матеріал. Тому, що ділитиме Київрада у Святошинському, Солом’янському та Шевченківському районі читайте тут.

 

Теги: Київ , Київрада , земля , депутати , дерибан