Що ділитиме Київрада (продовження)

Евеліна Вишневська
21 травня 2013р. 14:45

Що ділитиме Київрада (продовження)

Земельних питань виявилось так багато, що вони усі не влізли в один матеріал. Тому, що ділитиме Київрада у Святошинському, Солом’янському та Шевченківському районі читайте тут.

Святошинський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київське інвестиційне агентство" на вулиці  Михайла Котельникова, 82-б у Святошинському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоповерхового житлового будинку для потерпілих від діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній "Еліта-Центр" (К-20802).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному підприємству «Виробниче об'єднання «Київприлад» на вулиці Якутській, 3 у Святошинському районі Києва для експлуатації та обслуговування господарських будівель промислового підприємства (К-20472).

 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Дирекція з утримання та обслуговування житлового фонду Святошинського району м. Києва», приватному акціонерному товариству «Бінго Інтертеймент» на проспкті Перемоги, 112 у Святошинському районі Києва для реконструкції, експлуатації та обслуговування існуючого розважального комплексу та для будівництва житлово-офісного комплексу з вбудованими приміщеннями торговельного, соціально-побутового та спортивно-розважального призначення та підземного паркінгу з благоустроєм прилеглої території (К-20951).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Алай» на вулиці Миру, 19 у Святошинському районі Києва для реконструкції (з розширенням) нежитлових приміщень з подальшою експлуатацією та обслуговування виробничої бази (К-20845).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки фізичній особі -підприємцю Мельник Надії Іванівні для будівництва, експлуатації та обслуговування дитячого кафе на вулиці Булгакова у Святошинському районі Києва (А-20520).

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 №50/3488 «Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та експлуатації торговельного комплексу на вулиці Ірпінській (біля будинку №62) у Святошинському районі Києва» (Є-1186).

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.09.2011 №88/6304 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальному підприємству «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» в районі 19+500 (пр.) км траси М-06 Київ-Чоп у Святошинському районі м. Києва» для будівництва під'їзної автомобільної дороги від траси М-06 Київ-Чоп (км 19+500 (пр.) до ПС 330/110/35 кВ «Західна» (А-20651).

Про передачу земельної ділянки приватному підприємству «ОЛІМП-СЕРВІС» для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на проспекті Академіка Палладіна, 33 у Святошинському районі Києва (Д-6664).

Солом'янський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки обслуговуючому кооперативу "ГБК "Автомотор" на вулиці Нечуя-Левицького, 7-Б у Солом'янському районі  Києва для експлуатації гаражів (К-19526).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державному науково-дослідному інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи на вулиці Донецькій, 30 у Солом'янському районі Києва для обслуговування та експлуатації адміністративно-лабораторного корпусу, віварію та гаражу (К-20568).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Яковлеву Олександру Володимировичу на бульварі Івана Лепсе, 8 літ. "Д" у Солом'янському районі  Києва для обслуговування виробничо-складської будівлі (К-17707).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду" Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації на проспекті Повітрофлотському, 84 у Солом'янському районі Києва для обслуговування та експлуатації житлового будинку (К-20091).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному підприємству «Виробниче об'єднання «Київприлад» на вулиці Вадима Гетьмана, 3 у Солом'янському районі Києва для експлуатації та обслуговування господарської будівлі поліклініки промислового підприємства (К-20470).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об'єднанню ветеринарної медицини в Києві на вулиці Волинській, 12 у  Солом'янському районі  Києва для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих будівель та споруд ветеринарної медицини (К-17798).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Генеральній прокуратурі України вулиці Бориса Гаріна, 51 у Солом'янському районі Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку (К-20523).             

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Діденку Олегу Миколайовичу на вулиці Краснодонській, 1-3 у Солом’янському районі Києва для будівництва та обслуговування гаража (К-20850).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Державному територіально-галузевому об'єднанню «Південно-Західна залізниця» у Солом'янському районі  Києва для обслуговування та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту, захисних та укріплювальних зелених насаджень (К-20954). 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державному територіально-галузевому об'єднанню «Південно-Західна залізниця» на площі Вокзальній, 1 у Солом'янському районі Києва для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту (К-20952).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмежено відповідальністю «ВЛМ» на вулиці Урицького, 44 у Солом’янському районі Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування торгово-офісного комплексу та під’їзних шляхів (К-20835).

Про відмову у передачі земельної ділянки у власність громадянці Яковенко Ользі Антонівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд для ведення садівництва та для ведення особистого селянського господарства на вулиці Совській, 7 у Солом'янському районі Києва (А-20623).

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.02.2007 №241/902 «Про передачу відкритому акціонерному товариству тресту «Київміськбуд-1» імені М.П.Загороднього земельної ділянки для будівництва житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями на вулиці Героїв Севастополя,3 5-а у Солом’янському районі Києва» (А-16671).

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «ІНДІГО-КЛАБ» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування торговельного павільйону з літнім майданчиком на вулиці Кудряшова, 3 у Солом'янському районі Києва (А-20131).

Шевченківський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "ФІДОБАНК" на вул. Червоноармійській, 10-а, 10-б, 12-б у Шевченківському районі  Києва для реконструкції адміністративної будівлі з розширенням під офісно-торговельно-готельний комплекс, подальшої експлуатації та обслуговування (К-20451).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Дирекція з капітального будівництва та реконструкції "Київбудреконструкція" на узвозі Кудрявському, 2 у Шевченківському районі Києва для реконструкції систем теплопостачання житлових будинків шляхом заміни вбудованих котелень на модульні (встановлення модульних котелень) (К-20677).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державній акціонерній холдинговій компанії "Артем" на вулиці Бакинській, 12-А у Шевченківському районі  Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування малометражного житлового будинку для молодих спеціалістів (К-20454).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕРАГРОЕКСПОРТ" на вулиці Кудрявській, 8-в у Шевченківському районі  Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування офісного будинку з паркінгом (К-20585).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Національній академії прокуратури України на вулиці Сім’ї Хохлових, 8 у Шевченківскому районі  Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд Національної академії прокуратури України (К-20922).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадській організації «Київський центр культури та освіти» на вулиці Олеся Гончара, 39 у Шевченківському районі Києва для будівництва нежитлової будівлі (творчі майстерні) (К-20839).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству «Український інноваційний банк» на вулиці Смирнова-Ласточкіна, 10 б у Шевченківському районі Києва для будівництва та обслуговування об’єктів транспортної інфраструктури (К-20876).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДЖИВАКА» на вулиці Багговутівській, 1, літера Е у Шевчнківському районі  Києва для реставрації, експлуатації і обслуговування будівлі медичного призначення (К-20907).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Державному територіально-галузевому об'єднанню «Південно-Західна залізниця» на вулиці Тимофія Шамрила, 4 у Шевченківському районі Києва для обслуговування та експлуатації об'єктів рекреаційного призначення (дитяча залізниця) (К-20950).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТОЛИЧНИЙ ЦУМ» на вулиці Хрещатик, 38/2 (літера Г) у Шевченківському районі  Києва для обслуговування, експлуатації будівлі з подальшою реконструкцією  (К-20929).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТОЛИЧНИЙ ЦУМ» на вулиці Богдана Хмельницького, 2 (літера В) у Шевченківському районі  Києва для експлуатації, обслуговування будівлі з подальшою реконструкцією (Д-20928).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмежено відповідальністю «Будхол» на вулиці Дегтярівській, 7 - 7-а у Шевченківському районі Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу об'єктів громадського та житлового призначення (К-20880).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарському публічному акціонерному товариству «КИЇВСЬКА ОВОЧЕВА ФАБРИКА» на вулиці Академіка Туполєва, 12 у Шевченківському районі  Києва для будівництва та обслуговування об’єктів громадського і комерційного використання, торговельно-розважальних комплексів, офісних центрів, об’єктів житлової забудови, паркінгу (К-20872).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «ЛІЗАРД» на проспекті Перемоги, 84 а у Шевченківському районі Києва для будівництва, реконструкції, експлуатації та обслуговування багатофункціонального комплексу з рекреації (К-20920).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МЕГАПОЛІС-ІНВЕСТ» на вулиці Жилянській, 126/23 у Шевченківському районі Києва для реконструкції, будівництва, експлуатації та обслуговування нежитлових будівель під готельно-офісний комплекс (К-20941).

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Сімейний центр «Веселка» на вулиці Академіка Туполєва, 14-а у Шевченківському районі Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування багатофункціонального комплексу з рекреації (К-20955).

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 14.07.2011 №673/6060 „Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку „ГОНЧАРА 37-А" на вулиці Олеся Гончара, 37-а в Шевченківському районі Києва для обслуговування будинку та прибудинкової території" (А-20478).

Про внесення змін до договору оренди земельних ділянок від 23.08.2006 №91-6-00579, укладеного між Київською міською радою та закритим акціонерним товариством «АБС-УКР» для будівництва, експлуатації та обслуговування бізнес-центру та для будівництва бізнес-центру з об'єктами соціально-культурного та соціально-побутового призначення на вулиці Глибочицькій, 13 у Шевченківському районі Києва (А-20537).

Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 28.04.2004 №91-6-00249 (зі змінами), укладеного між Київською міською радою та закритим акціонерним товариством Торговим Домом «Інтерсервіс» для будівництва, експлуатації та обслуговування житлово-офісно-торговельного комплексу на проспекті Перемоги, 90/1 у Шевченківському районі Києва (А-20724).

Про включення  до комунальної власності територіальної громади міста Києва будівлі на вулиці Шамрила, 7 А у Шевченківському районі Києва (від 12.04.2013 №08/231-0354/ПР).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Службі зовнішньої розвідки України на вулиці Нагірній, 24/1 в Шевченківському районі Києва для влаштування автомобільної стоянки службового транспорту (К-18230).

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Проект-Бюро» на перетині вулиці Алли Тарасової, 4 (літ. А, А') та провулку  Михайлівського, 10/2 (літ. А) у Шевченківському районі Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу з торговельно-офісними приміщеннями та паркінгом (К-20586).

Про поновлення та внесення змін до договору оренди земельної ділянки на вулиці Григорія Андрющенка, 4 у Шевченківському районі  Києва від 12.11.2007 №91-6-00723 (А-20675).

Про поновлення приватному акціонерному товариству «Авіакомпанія «ВІТА» договору оренди земельної ділянки для будівництва та експлуатації адміністративного будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Гоголівській, 32-в у Шевченківському районі Києва та внесення  змін до нього (А-20022).

Про поновлення та внесення змін до договору оренди земельної ділянки у провулку Киянівському, 12-а у Шевченківському районі Києва від 26.02.2008 №91-6-00754 (А-20722).

Про поновлення договору оренди земельної ділянки на вулиці Старокиївській, 10 у Шевченківському районі  Києва від 20.07.2007 №91-6-00673 (А-20552).

Про передачу земельної ділянки комунальному підприємству «Генеральна дирекція Київської міської ради з обслуговування іноземних представництв» для експлуатації та обслуговування адміністративно-господарських будівель і споруд на вулиці Златоустівській, 27,35, 37-39 у Шевченківському районі Києва (Д-6789).

 

 

Теги: Київ , Київрада , земля