Опитування: 55% українців готові протестувати

Ольга Бондаренко
21 травня 2013р. 14:52

Опитування: 55% українців готові протестувати

55% українців віком від 18-ти до 45-ти років зазначили, що готові брати участь у різних політичних акціях протесту. Про це свідчать результати національного опитування інтернет-користувачів України, проведеного нтернет-порталом bigmir) net і дослідницькою компанією Opinion.

Відповідаючи на питання про те, чи готові Ви брати участь у політичних акціях протесту, - 40% опитаних українців відзначило, що готові, якщо такі будуть відображати їх особисту позицію. Ще 15% зазначили свою готовність до участі в будь-яких акціях, які відповідним чином винагороджуються. Цікаво, що регіональних відмінностей у намірах опитаних не було виявлено, за єдиним винятком: представники Західного регіону значно менше готові брати участь в акціях протесту за гроші і значно більше - в акціях, що відображають їх особисту позицію. 27 % відзначили, що однозначно не стануть брати участь у політичних акціях. З них 13% - принципово не стануть брати участь в акціях за гроші, 14% відмовляться від участі в політичних акціях за будь-яких умов.

Дослідження проведене 26-30 квітня 2013 методом онлайн інтерв'ю. Вибірка дослідження склала 400 респондентів (максимальна теоретична похибка вибірки становить 5%). 

Фото: expres.ua.

Теги: Київ , опитування