Київрада планує віддати 300 га земель Пуща-Водиці

Евеліна Вишневська
21 травня 2013р. 15:24

Київрада планує віддати у приватні руки 300 гектарів земель «Пуща-Водиці». Проект про затвердження детального плану території багатофункціонального житлового району на землях «Пуща-Водиця» є в порядку денному сесії.

«Площа земель, на яких розташоване державне підприємство Науково-дослідний виробничий агрокомбінат «Пуща-Водиця» складає 300 гектарів. Але у проекті немає жодного слова ні про розміри землі, яку планують віддати у приватні руки, ні про призначення розроблення плану території, а також відсутнє положення та техніко-економічна показники, які відповідно до проекту мали б додаватися до матеріалів сесії», - стверджує голова фракції «БЮТ-Батьківщина» у Київраді, Тетяна Меліхова. 

Меліхова стверджує, що проект не підписаний юридичними управліннями КМДА та Київради. Тому оскільки проект настільки таємничий і завуальований, то, на думку фракції «БЮТ-Батьківщина» у Київраді, владою готується дерибан міських земель. Дізнатися, що Київрада планує ділити у Вашому районі в середу, 22-го травня можна тут.

Теги: Київ , Київрада , Пуща-Водиця , земля , Меліхова , депутати , дерибан