Захарченко просить Сніцарчук про "тет-а-тет"

Ольга Бондаренко
21 травня 2013р. 15:34

Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко просить журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук, яка постраждала під час мітингу 18-го травня, про особисту зустріч. Про це повідомила сама Сніцарчук у Фейсбуці.

"Щойно знову дзвонили з приймальні міністра. Запрошували на особисту зустріч з Захарченком. Я сказала, що піду тільки з колегами і у присутності телекамери. Особисто і без колег зустрічатися з міністром, який з трибуни ВР оббріхав мене - бажання у мене нема жодного. Обіцяли ще подзвонити", - написала журналістка.

У суботу, 18 травня, журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера видання "Коммерсантъ" Влада Соделя побили біля Софійської площі. Деяких нападників журналісти вже ідентифікували - це мешканці Білої Церкви Вадим Титушко, Ярослав Бринза та Арсен Карпанський. Серед нападників також, як стверджують журналісти, був голова молодіжного крила Партії регіонів у Білій Церкві Василь Бойко, але в організації цю інформацію спростовують. Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що не знає, чи був керівник молодих "регіоналів" з Білої Церкви разом з нападниками. Міліція почала розслідування справи тільки після акції, проведенної журналістами під будівлею МВС. В інтернеті зявилося відеозвернення Тітушка, у якому він стверджує, що його найняла опозиція і він журналістів не бив.

Теги: напад на журналіста , Захарченко , Київ