Колега Тітушка: Регіонали нас підставили

Ольга Бондаренко
21 травня 2013р. 16:09

Спортивних молодиків, які влаштували бійку під час мітингу 18 травня, найняла Партія регіонів. Про це Тиждень.ua розповів один зі спортсменів, що заробляють на життя участю у політичних акціях та рейдерських захопленнях.

За словами хлопця, бійку ніхто не планував, вона трапилась спонтанно. "Це було несподівано і по-справжньому…Половина наших почали тікати, ніхто не збирався вступати в конфлікт, ніхто не розумів, що відбувається. Думаю, регіонали нас дуже жортско підставили"", - розповів хлопець. На прохання прокоментувати заяву Вадима Тітушка, що його найняла опозиція, хлопець відповів: "Його заява - робота організаторів, замовників від Партії регіонів". Окрім цього, хлопець сказав, що скоріше за все Тітушка "відмажуть", у гіршому випадку - дадуть умовний термін, або посадять до того часу, поки триватиме розголос у ЗМІ. Також хлопець підтвердив інформацію про причетність його "колег" до захоплення будинку вчительки Ніни Москаленко. Насамкінець хлопець додав: "Мені кажуть: «Ти матір продав, життя продав, страну продав…» Неприємно. Ніхто нічого не продавав. Всі ми професійні спортсмени, багато працюємо, професійно десь виступаємо. І я займаюсь спортом не рік, не два - 15 років. Спорт - це моє життя. Але спорсмени нікому не потрібні у нашій країні. Нам їсти нічого".

У суботу, 18 травня, журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера видання "Коммерсантъ" Влада Соделя побили біля Софійської площі. Деяких нападників журналісти вже ідентифікували - це мешканці Білої Церкви Вадим Тітушко, Ярослав Бринза та Арсен Карпанський. Серед нападників також, як стверджують журналісти, був голова молодіжного крила Партії регіонів у Білій Церкві Василь Бойко, але в організації цю інформацію спростовують. Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що не знає, чи був керівник молодих "регіоналів" з Білої Церкви разом з нападниками. Міліція почала розслідування справи тільки після акції, проведенної журналістами під будівлею МВС. В інтернеті також зявилося відеозвернення Тітушка, у якому він стверджує, що його найняла опозиція і він журналістів не бив. Журналісти створили відеоролик, у якому поєднали всі наявні докази, які дозволяють стверджувати, що нападники на журналістів 18 травня, були причетні до Партії регіонів.