Як водіїв з БТРу виймали ледь живими (ВІДЕО)

Олесь Лук'яненко
21 травня 2013р. 16:13

Користувач ютубу Maks Halicki поділився відео, на якому видно як виймали водіїв БТР, що заїхав на мітинг опозиції "Вставай, Україно!" 18 травня.

Двоє чоловіків вилізли звідти у напівсвідомому стані, плюючись та хапаючи ротами повітря. Вилізти самостійно вони не мали змоги, тому їм допомагали бійці Беркуту. Натовп кидав в них презервативи та пластикові пляшки, проте ніхто з активістів їх не бив.

БТР 18 травня  проїхав через перекритий Київ у супроводі ДАІ. На ньому була намальована морква, а на горі сидів кролик. Військова машина почала їхати на людей, після чого обурений натовп зупинив машину та намагався її перевернути. Після цього машину оточив Беркут, а водія-міліціонера відвели від розлюченого натовпу. В міліції тоді заявили, що військова техніка - розважальна та не загрожує людям. Віталій Захарченко зранку заявив з трибуни парламенту, що цей БТР проїхав за позашляховиками Олександра Турчинова, а на водія складено адмінпротокол за порушення правил дорожнього руху. Турчинов звинувачення відкинув, заявивши, що взагалі не зміг проїхати в центр Києва, бо той був перекритий міліцією.

Теги: Київ , мітинг