Пабат остаточно повернувся до роботи

Ольга Бондаренко
21 травня 2013р. 18:47

Пабат остаточно повернувся до роботи

Депутат Київради і лідер "Громадського активу Києва" Олександр Пабат, котрий отримав тяжкі травми внаслідок вибуху салюту у лютому, вже дав своє перше інтерв'ю та заявив, що не збирається залишати політику. Про це повідомляє ТСН.

Журналісти зустрілись із депутатом перед засіданням погоджувальної ради Київради. «Сьогодні я, як ніхто, мав би змогу сказати, що не маю можливості працювати, маю сидіти вдома, покращувати своє здоров'я, і всі би зрозуміли. Проте, зрозумійте, за мене проголосували 34 тисячі людей, з якими ми обійшли кожен двір, кожен будинок району. Ми спільно призначили ті речі, які необхідно зробити», - сказав Пабат. Ходити політику допомагають помічники, які водять його під руки, а сам він - у чорних окулярах.

Лідер фракції "Громадський актив Києва" Пабат потрапив до реанімації 2-го лютого після нещасного випадку. До цього чинною була версія, що чиновник разом з родиною за містом пробував запустити феєрверк. Ракета не загорілася, депутат нахилився подивитися і в цей момент піротехніка вибухнула. Лікувався Пабат закордоном. В інтерв'ю виданню "Вести" у травні Пабат заявив, що вибух салюту - не випадковість, а замах на нього. За словами депутата, він справді нічого не бачить, але перетворюватись на "овоча" не збирається.

Фото: ТСН.

Теги: Київ , Пабат , Київрада