Іллєнко подражнив Канни тізером "Толоки"

Галина Танай
21 травня 2013р. 19:25

Іллєнко подражнив Канни тізером "Толоки"

Михайло Іллєнко привідкрив секрети зйомок свого нового фільму - на кінофестивалі в Каннах представили тізер "Толоки". Українським глядачам унікальні кадри зі знімального майданчика скрасять очікування прем'єри - побачити першу масштабну екранізацію Тараса Шевченка можна буде аж у березні 2014.

До тізера увійшли документальні кадри зі зйомок та цікавинки восьми перших знімальних днів "Толоки". В Каннах фільм презентували серед проектів, що перебувають на початковій стадії виробництва. Це допоможе зацікавити потенційних спонсорів і знайти партнерів, що долучаться до зйомок.

"Толока" - це кіноверсія вірша Тараса Шевченка "У тієї Катерини хата на помості". Головні ролі грають  "ТойХтоПройшовКрізьВогонь" Дмитро Лінартович, Іванна Іллєнко і Дмитро Рибалевський. Бюджет "Толоки" складає 28 мільйонів гривень. Фільм знімають за державні кошти. Основні зйомки плануються навесні і влітку. Глядачі побачать «Толоку» через рік, у березні 2014 – фільм вийде в прокат до 200-річчя від народження Тараса Шевченка.

 

Теги: Канни , Іллєнко , Толока , Кіно , Київ