Захарченко таки не вийшов до журналістів

Ольга Бондаренко
21 травня 2013р. 20:22

Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко відмовився зустрітися з журналістами, незважаючи на те, що попередньо пообіцяв вийти до представників ЗМІ.  Про це повідомила директор Інституту Масової Інформації Вікторія Сюмар.

"Міністр, звичайно, повівся як "господар свого слова" - пообіцяв зустрітися з журналістами, але, в результаті обмежився лише народними депутатами. І замість публічного звіту ми бачимо маніпуляції щодо публічної підзвітності міністра, як і самого процесу розслідування нападу на журналістів", - сказала Сюмар.

Більше сотні журналістів підписались під зверненням до міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка з  вимогою провести особисту зустріч та відзвітувати за фактом побиття журналістів, яке сталось 18 травня. Міліція почала розслідування справи тільки після акції під будівлею МВС, проведенної колегами постраждалих. Замість журналістів Захарченко зустрівся з депутатами, проте пообіцяв, що у вівторок знайде час і для преси. Журналісти, у свою чергу, створили відеоролик, у якому поєднали всі наявні докази, які дозволяють стверджувати, що нападники на журналістів 18 травня, були причетні до Партії регіонів. Вдень Захарченко попросив журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук, яка постраждала під час мітингу, про особисту зустріч.

 

Теги: Київ , Захарченко