Нападникові журналістів дали жорсткішу статтю

Олесь Лук'яненко
22 травня 2013р. 8:01

Нападникові журналістів дали жорсткішу статтю

Слідчі перекваліфікували дії найзухвалішого нападника на журналістів Вадима Тітушка за більш жорсткішою статтею - хуліганство. Про це повідомляє прес-служба міліції.

Відтепер його звинувачують у перешкоджанні журналістській діяльності та хуліганстві. До цього його дії кваліфікували як нанесення легких тілесних ушкоджень. З урахуванням нової статті зловмисник може опинитися за гратами на строк до 5 років. Наразі судом вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу - молодик може опинитися у СІЗО до вироку суду.

У суботу, 18 травня, журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера видання "Коммерсантъ" Влада Соделя побили біля Софійської площі. Деяких нападників журналісти вже ідентифікували - це мешканці Білої Церкви Вадим Тітушко, Ярослав Бринза та Арсен Карпанський. Серед нападників також, як стверджують журналісти, був голова молодіжного крила Партії регіонів у Білій Церкві Василь Бойко, але в організації цю інформацію спростовують. Міліція почала розслідування справи тільки після акції, проведенної журналістами під будівлею МВС. В інтернеті також зявилося відеозвернення Тітушка, в якому він стверджує, що його найняла опозиція і він журналістів не бив. Журналісти, у свою чергу, створили відеоролик, у якому поєднали всі наявні докази, які дозволяють стверджувати, що нападники на журналістів 18 травня, були причетні до Партії регіонів.