Герега: Київрада працюватиме до рішення по виборах

Олесь Лук'яненко
22 травня 2013р. 11:24

Герега: Київрада працюватиме до рішення по виборах

Секретар Київради Галина Герега заявила, що депутати працюватимуть і надалі, доки не буде рішення Верховної Ради чи до рішення Конституційного суду.

Проте коли наступне пленарне засідання - вона не знає. "Або це буде через два тижні, або через місяць, або через два. Ми обов'язково вас повідомимо про це. Але бажання працювати в нас є", - додала вона.

2 червня закінчується 5-річний термін повноважень Київської міської ради. 48 депутатів від Партії регіонів звернулися 19 березня до Конституційного суду з проханням розтлумачити: чи можуть чергові вибори до органів місцевого самоврядування відбуватися не в один час. Повноваження нинішньої Київради вичерпуються у травні. Вона була обрана в 2008 році, коли відбулися дострокові вибори Київради та мера. Повноваження обраного тоді Леоніда Черновецького закінчилися у червні минулого року. Фактично містом керує ставленик влади Олександр Попов та лояльна йому більшість, яка складається у уламків Блоку Черновецького, "тушок" з Блоку Тимошенко та Блоку Кличка, а також Партії регіонів з Громадським активом Києва. Якщо Конституційний суд вирішить, що місцеві вибори мають проходити одночасно по всій країні, то ця Київрада може зберегтися до 2015 року, коли по всій Україні мають пройти вибори рад та голів. Тоді нинішня Київрада замість п`яти років, на які ми її вибрали, матиме можливість ділити землю вісім.

 

Теги: Київ , Герега , Попов , вибори