Журналісти спинами вимагали Азарова діяти

Олесь Лук'яненко
22 травня 2013р. 11:35

Журналісти спинами вимагали Азарова діяти

Журналісти розвернулися до міністрів спинами з вимогою об’єктивного розслідування побиття журналістів 18 травня під час мітингу.

"Сьогодні журналістка! Завтра - ваша дружина, сестра, донька. Дійте!", - було написано на листівках трьох журналістів. "Це що за концерт? Підіть з засідання", - прокоментував заяву прем'єр Микола Азаров. Він також заявив, що журналістів позбавлять акредитації, щоб вони не перетворювали засідання на цирк.

У суботу, 18 травня, журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера видання "Коммерсантъ" Влада Соделя побили біля Софійської площі. Деяких нападників журналісти вже ідентифікували - це мешканці Білої Церкви Вадим Тітушко, Ярослав Бринза та Арсен Карпанський. Серед нападників також, як стверджують журналісти, був голова молодіжного крила Партії регіонів у Білій Церкві Василь Бойко, але в організації цю інформацію спростовують. Міліція почала розслідування справи тільки після акції, проведенної журналістами під будівлею МВС. В інтернеті також зявилося відеозвернення Тітушка, в якому він стверджує, що його найняла опозиція і він журналістів не бив. Журналісти, у свою чергу, створили відеоролик, у якому поєднали всі наявні докази, які дозволяють стверджувати, що нападники на журналістів 18 травня, були причетні до Партії регіонів.

Скріншот Української правди

 

 

Теги: Київ , Кабмін