Забудова на Кіквідзе стала сквером

Максим Опанасенко
22 травня 2013р. 12:29

Забудова на Кіквідзе стала сквером

У Печерському і Солом’янському районі з’явилися два нові сквери. За це проголосували депутати Київради на своєму засіданні.

Перша ділянка, котрій надали статус скверу, розміщена між будинками №2 і №6 по Вільшанській та будинком №16 на Підвисоцького. Загальна площа – 2,33 гектари. Тут раніше велася скандальна забудова - у 2006-му цю ділянку Київрада передала ТОВ "Інноваційна будівельна компанія" та ТОВ "Український фонд розвитку регіонів". Вони мали звести житловий, офісний і спортивний центри. За перевіркою прокуратури , проект передачі землі не погодили з органами архітектури. Плюс, проти цієї забудови активно виступали місцеві мешканці з Кіквідзе, блокуючи в'їзд будівельній техніці і ведучи цілодобове чергування на вулиці. Господарський суд визнав договори оренди недійсними. Апеляційний господарський суд підтвердив це рішення у лютому. На цьому місці лишився "скелет" недобудованого будинку.

Друга ділянка – на Антонова, 37-47. Площа ділянки 1,09 гектари.

Статус скверу означає, що на цих ділянках не має вестися будівництво, котре не стосується відпочинку і рекреації, і для їх благоустрою – прибирання, встановлення лавочок, дитячих майданчиків тощо - має виділятися більше грошей

 

Теги: Київ