Азаров хоче розібратися з водієм вантажівки

Максим Опанасенко
22 травня 2013р. 13:26

Прем’єр-міністр Микола Азаров хоче розібратися з водієм вантажівки вагою 72 тони, котрий 20 травня проїхав по Житомирській трасі. Про це він заявив на засіданні Уряду.

Азаров доручив підлеглим "провести відповідну роботу" з водієм і заявив: "Ми не дозволимо нахабно руйнувати наші дороги". Ще він нарахував 5 вантажівок, котрі також "пройшлися" цієї трасою, маючи надмірну вагу. "Якби у нас існували такі штрафи за перевантаження, як в Євросоюзі, ці 5 вантажівок сплатили б суму, достатню для капітального ремонту 100 метрів дороги" - додав прем'єр.

Разом з цим Азаров визначив, що в руйнуванні українських доріг винні водії і чиновники, що дозволяють водіям недбало ставитися до дорожнього полотна. "Я наполягаю, що 2013 рік має стати переломним у питанні дбайливої експлуатації доріг. Температурний режим має бути законом: доки покриття не охололо, ніякого руху автопоїздів. Перевантажена фура – будь ласка, на стоянку, розвантажувати до нормативу. І так далі. Щоб так було, треба виконати велику роботу. Розробити нормативну базу, яка чітко визначає норми експлуатації автошляхів і відповідальність перевізників. Легалізувати і запровадити ваговий контроль. Організувати цілодобовий моніторинг і регулювання руху автотранспорту залежно від погодних умов і стану дорожнього покриття" - заявив прем'єр. 

"Якість" доріг взимку і навесні вразила водіїв - навіть найважливіші траси країни були вкриті дірами. В Києві за роботу дорожники взялися тільки наприкінці квітня. Зараз вони ремонтують проспект Перемоги, Грушевського, Мазепи, Південний міст і міст Патона.  

 

Теги: Київ