Азаров: Укравтодор цьогоріч нічого не будуватиме

Ольга Бондаренко
22 травня 2013р. 14:03

Азаров: Укравтодор цьогоріч нічого не будуватиме

"Укравтодор" до кінця поточного року займатиметься виключно ремонтом доріг, натомість повністю відмовившись від будівництва нових автошляхів. Про це на засіданні Кабінету Міністрів повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров.

"На превеликий жаль, треба визнати, що реальність не залишає нам вибору: "Укравтодор" змушений буде поточного року відмовитись від масштабного будівництва нових автомагістралей, які насправді також нам необхідні. Натомість до зими необхідно повністю завершити капітальний і поточний ремонт доріг", - зазначив Микола Азаров. За його словами, тільки в цьому випадку можна отримати можливість почати реалізовувати програму автодорожнього будівництва наступного року.

Разом з цим Азаров визначив, що в руйнуванні українських доріг винні водії і чиновники, що дозволяють водіям недбало ставитися до дорожнього полотна. Зокрема, прем’єр хоче розібратися з водієм вантажівки вагою 72 тони, котрий 20 травня проїхав по Житомирській трасі. 22 травня голова "Укравтодору" Євген Прусенко заявив, що не пізніше, ніж через рік, в Україні мають з'явитись шість платних доріг. Очільник "Укравтодору" також заявив про необхідність підняти акциз на дизельне паливо та бензин у два рази. 

Фото: ipress.ua.

 

Теги: Київ , Азаров , дороги