Комунальники Печерська нагріли 100 тисяч на сквері

Ольга Бондаренко
22 травня 2013р. 14:13

Комунальники Печерська нагріли 100 тисяч на сквері

Прокуратура Печерського району розпочала кримінальне провадження стосовно посадовців комунального підприємства, які завищили вартість ремонту скверу на площі Івана Франка майже на 100 тисяч гривень. Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

У жовтні 2011 року комунальним об’єднанням "Київзеленбуд" з комунальним підприємством Печерського району Києва укладено договір з капітального ремонту столичного скверу на Печерську. На підставі акту приймання виконаних робіт комунальне об’єднання сплатило озеленювачем 96 тисяч гривень бюджетних коштів. Проте, як з’ясувалося під час перевірки, комунальники завищили вартість виконаних робіт, включивши до акту прийняття робіт витрати, які не підтверджені даними бухгалтерського обліку. Кримінальне провадження відкрито за статтею "Зловживання владою або службовим становищем". 

15 травня у Шевченківському районі, начальника гінекологічного відділення Центрального госпіталю міністерства внутрішніх справ України затримали на отриманні хабара. 

Фото: 24tv.ua.