У трьох районах столиці вночі не радять пити воду

Евеліна Вишневська
22 травня 2013р. 15:17

У трьох районах столиці вночі не радять пити воду

З 23:00 22 травня по 7:00 24 травня У Голосіївському, Солом'янському та Дарницькому районах будуть промивати водогін технічною водою. Про це повідомляє прес-служба Київводоканалу.

З 23:00 22 травня по 7:00 23 травня у Голосіївському районі промивати водогін будуть на вулицях: Китаївській, Закарпатській, Весняній, Ягідній, Кащенко, Боровиченко, Набережно-Корчуватській, Новопирогівській і по проспекту Науки. У цей же час у Солом'янському районі технічну воду подадуть до труб по вулицях: Урицького, Островського, Платонівської, Краснодонської, Кубанської, Кавказької, Солом'янської, Волгоградської, Привітної, Кудряшова, Локомотивної, Докучаєвської, Організаторської, Механізаторів, Красикова, Кондукторній. З 23:00 23 травня до 7:00 24 травня в зону профілактичних робіт потраплять мережі Дарницького району на вулицях: Автопарковій, Колекторній, Світлой і провулку Високовольтному. Прочищення водогону обіцяють робити після півночі.

"Київводоканал" не рекомендує пити  воду з крану або готувати з неї їжу. Після завершення профілактичних заходів абонентам перед використанням води з крану потрібно спускати її протягом 15 хвилин.

 

Теги: Київ , вода , Київводоканал , заборона , технічна вода