Київрада заборонила вдень в’їзд вантажівок в місто

Евеліна Вишневська
22 травня 2013р. 16:27

Київрада заборонила вдень в’їзд вантажівок в місто

З 07:00 до 20:00 години Київрада заборонила в'їзд на територію міста великогабаритного вантажного транспорту. За ухвалення рішення проголосували 79 депутатів при мінімально необхідних 61.

Крім заборони на в'їзд влада також обмежила список площ, проспектів та вулиць Києва, за якими машини можуть рухатися в дозволений час. З 20:00 до 7:00 години машинам дозволено їздити через місто проспект Бажана, Південним мостовим переходом через річку Дніпро, по Столичному шосе, вулиці Академіка Заболотного, Одеській площі, Великій кільцевій дорозі, проспекті Академіка Палладіна, по вулиці Міський, Гостомельському шосе, Новій дорозі, Мінським проспектом, площі Шевченка, вулиці Полярній, вулиці Богатирська, Тульській площі, Московському проспекті, проспекті Генерала Ватутіна, Керченська площі, вулиці Братиславській та Броварському проспекті.

Разом з цим Азаров визначив, що в руйнуванні українських доріг винні водії і чиновники, що дозволяють водіям недбало ставитися до дорожнього полотна. "Я наполягаю, що 2013 рік має стати переломним у питанні дбайливої експлуатації доріг. Температурний режим має бути законом: доки покриття не охололо, ніякого руху автопоїздів. Перевантажена фура – будь ласка, на стоянку, розвантажувати до нормативу. І так далі. Щоб так було, треба виконати велику роботу. Розробити нормативну базу, яка чітко визначає норми експлуатації автошляхів і відповідальність перевізників. Легалізувати і запровадити ваговий контроль. Організувати цілодобовий моніторинг і регулювання руху автотранспорту залежно від погодних умов і стану дорожнього покриття" - заявив прем'єр. 

 

Теги: Київ , великогабаритне авто , заборона