Землю на Фрунзе віддали друзям Бахтєєвої

Максим Опанасенко
22 травня 2013р. 19:00

Земельні ділянки на Фрунзе, 15а і на Фрунзе, 15/1а віддали ТОВ "Виробнича компанія "Діспомед". За рішення про надання дозволу на розроблення проекту щодо відведення ділянок проголосували депутати Київради на своєму засіданні. 

Тут ТОВ зможе користуватися адміністративним будинком і офісно-торговельною будівлею. 

ТОВ "Виробнича компанія "Діспомед" належить Герману Фісталю і зареєстроване в Києві, в провулку Липському, 3. За даними журналістів "Наших грошей", Герман - син відомого професора, керівника донецького опікового центру Інститут невідкладної і відновної хірургії АМН Еміля Фісталя (займався лікування жертви "миколаївських гвалтівників" Оксани Макар). Останній, за даними тих же "Наших грошей", має дружні стосунки з регіоналкою Тетяною Бахтєєвою.

"Діспомед" відомий великою кількістю виграних медичних тендерів. Так, Фонд соцстрахування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у 2011-му замовив у фірми інвалідних колясок на 1,56 мільйонів гривень. У 2012-му аналогічний товар у них замовляло Головне управління праці та соцзахисту Київської міської держадміністрації. Також Герман Фісталь фігурував у скандалі навколо купівлі наддорогою машини швидкої допомоги для "Київської обласної клінічної лікарні" у 2011-му. Машину тоді купили за 700 тисяч гривень у ТОВ "Горал". За даними "Української правди", засновником "Горалу" тоді була Ірина Савоста. Вона ж була директором Всеукраїнського добродійного фонду "Дитячий добродійний фонд Україна", засновником якого є Герман Фісталь.

 

Теги: Київ