Музей Гончара годуватиме іжею індіанців

Галина Танай
22 травня 2013р. 19:35

Музей Гончара годуватиме іжею індіанців

Музей Гончара вирішив здивувати виставкою на кулінарну тематику: в четвер, 23 травня, тут відкривається проект "Їжа корінних американців". На відкритті фотовиставки корінні індіанці годуватимуть гостей своїми національними стравами, тож високе мистецтво набуде відтінку томатів і запаху кукурудзи.

Як кажуть організатори, головна ідея виставки - показати, як багато "рідних" українських продуктів мають індіанське коріння. На відкриття приїдуть відомі американські кухарі Лоїс Еллен Франк та  Волтер Вайтвотер. Франк - корінна американська індіанка, шеф-кухар, історик кухні американських індіанців, кулінарний антрополог, письменниця й фотограф. 25 років свого життя вона досліджує і документуює процес приготування страв та спосіб життя індіанських громад на Південному Заході. Вайтвотер веде свій рід із племені Діне (Навахо).  Готувати їжу він почав ще малим хлопцем, коли побачив, як це роблять люди під час певних традиційних церемоній, що їх відвідувала його родина.

Відкриття "Їжі корінних американців" відбудеться в четвер, 23 травня, о 17:00. Для входу треба зареєструватись - дзвоніть на  050 355 18 43 чи пишіть на mitnovetskaii@state.gov. Сама виставка працюватиме до 26 травня.

Теги: Київ , музей Гончара , виставка , їжа американців