Землю на Подолі віддали "друзям" силовиків

Ольга Бондаренко
22 травня 2013р. 22:09

Землю на Подолі віддали "друзям" силовиків

Київрада віддала дві земельні ділянки у Подільському районі власникам виробничого концерну «Воєнторг ДіСі», розробникам форми одягу та спорядження для силових структур - Сігалу Олексію Леонідовичу та його батьку - Сігалу Леоніду Петровичу.

Таким чином, спочатку рішенням 73-х депутатів було виділено земельну ділянку за адресою Замковецька 7-В Сігалу-молодшому, а згодом, після розгляду 7-ми інших питань, депутати Київради знову проголосували за відведення землі за адресою Замковецька 7-Г, але вже Сігалу-старшому.

За повідомленням «Наших грошей» «Воєнторг ДіСі» регулярно отримує великі держзамовлення. Так, наприклад, у квітні 2011-го, Держприкордонна служба замовила у Сігалів одягу для військовослужбовців на 44,75 мільйонів гривень. А вже у квітні цього року Міністерство Внутрішніх Справ замовило у «ДіСі» сорочки за ціною на 10-15% дорожче, аніж пропонували інші учасники тендеру. Наприклад, державне підприємство МВС «Інформ-ресурси» пропонувало сорочки по 120 гривень, тоді як МВС купило сорочки «Воєнторга ДіСі» по 137 гривень. 

 

Теги: Київ , Київрада , земля