Тітушко поїхав з суду на BMW X5

Олесь Лук'яненко
23 травня 2013р. 8:57

Тітушко поїхав з суду на BMW X5

Вадима Тітушка - найактивнішого учаснику нападу на журналістів 18 травня -  з Шевченківського суду забрав позашляховик BMW X5. Про це на своєму фейсбуці пише журналістка 5-го каналу Інна Неродик.

Журналістка заявила, що чоловіки, які зустрічали підсудного, поводилися в суді, як у себе вдома. Вони, за її словами, були знайомі з працівниками міліції і охоче з ними спілкувалися. Зокрема, роздивлялися фотографії на iPhone з соціальної мережі "Вконтакте", а коли міліція виходила - молодики не цуралися відчиняти самі собі турнікет кнопкою. "Так жаліються на бідне життя, шо мусять за гроші бити журналістів, а користуються такими телефонами і автівками? Такі "непотрібні нікому в Україні спортсмени", шо аж бігом знайдуть ті 22 тисячі гривень. Нема таких нелайливих слів, шоб описати обурення, яке вони викликають", - ділиться враженнями журналістка. Сам Тітушко під час суду заявив, що він за собою вини не відчуває - люди і журналісти його спровокували.

Тітушка Шевченківський райсуд відпустив під заставу у 22940 гривень. У суботу, 18 травня, журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера видання "Коммерсантъ" Влада Соделя побили біля Софійської площі. Деяких нападників ідентифікували журналісти - це мешканці Білої Церкви Вадим Тітушко, Ярослав Бринза та Арсен Карпанський. Міліція почала розслідування справи тільки після акції, проведенної журналістами під будівлею МВС. Наразі Титушка звинувачують у перешкоджанні журналістській діяльності та хуліганстві, хоча спочатку його дії кваліфікували як нанесення легких тілесних ушкоджень. Він може отримати до 5 років в'язниці. В інтернеті також зявилося відеозвернення Тітушка, в якому він стверджує, що його найняла опозиція, і він журналістів не бив. Журналісти, у свою чергу, створили відеоролик, у якому поєднали всі наявні докази, що дозволяють стверджувати: нападники на журналістів 18 травня були причетні до Партії регіонів.

Теги: суд , Київ