Як Азарова вчили повазі до преси

Олександр Хоменко
23 травня 2013р. 10:27

Як Азарова вчили повазі до преси

Сьогодні журналісти знову прийшли до Кабміну із вимогою об"єктивно розслідувати напад на своїх колег - репортера "5 каналу" Ольгу Сніцарчук та фотографа Владислава Соделя. Крім того, вони виступили проти незаконного позбавлення акредитації журналістів через акцію протесту на засіданні уряду 22 травня.

До журналістів вийшов прес-секретар прем"єр-міністра Миколи Азарова Віталій Лук"яненко. Він повідомив, що Азаров хотів би особисто зустрітися із учасниками учорашнього протесту журналістів.

Нагадаємо, у середу десять журналістів під час засідання Кабміну влаштували мовчазну акцію на знак протесту проти побиття їхніх колег під час мітингів 18 травня, а також проти неадекватної реакції на ці події з боку влади. Під час виступу Азарова журналісти повернулися до міністрів спинами, на яких було написано: "Сьогодні журналістка! Завтра - ваша дружина, сестра, донька. Дійте!". Однак Азаров у відповідь на це вигнав журналістів і наказав позбавити їх акредитації. 

Медіа юрист Ігор Розкладай сказав на мітингу, що позбавлення журналістів акредитації є порушенням закону, адже позбавити акредитації можна за систематичне та грубе порушення правил поведінки в кабінеті міністрів
Юрист Ігор Розкладай повідомив, що позбавлення журналістів акредитації є порушенням закону, адже такі дії передбачені лише за систематичне та грубе порушення правил поведінки в Кабінеті міністрів

Прес-секретар Азарова Віталій Лук
Прес-секретар Азарова Віталій Лук"яненко не вважає дії прем"єр-міністра порушенням прав преси


Колишні журналісти телеканалу ТВі Юлія Банкова та Андрій Сайчук готують плакати для прем"єра

 

"Азаров, чьо такой дєрзкій?!"

Журналістка
Журналістка "5 каналу" Ольга Сніцарчук, побита 18 травня після мітингу, дає інтерв"ю пресі

Теги: