У червні 4 райони столиці будуть без гарячої води

Евеліна Вишневська
23 травня 2013р. 11:04

У червні 4 райони столиці будуть без гарячої води

У червні, протягом місяця Шевченківський, Подольський, Оболонський та Солом’янський райони столиці залишаться без гарячої води, через завершальний етап гідравлічних випробувань тепломереж. Про це повідомляє прес-служба Київенерго.

З 5-ого по 20-те червня У Шевченківському районі гарячої води не буде на вулицях  Жилянська, Борщагівська (частково), Політехнічна (частково), Зоологічна, Дегтярівська, Олени Теліги, Дорогожицька, Пугачова, Миколи мурашко, Платона Майбороди, Лермонтова, Герцена, Мельникова, Студентська, Миколи Пимоненка, Артема, Полтавська, Дмитріївська, Павлівська, Златоусівська, Павла Пестеля, Петлюри, проспект Перемоги (частково), провулок Бехтерівський.

З 5-ого по 20-те червня у Солом’янському районі гарячої води не буде на вулицях Толстого, Вокзальна, Ползунова, Лукашевича, Фучіка, Уманська, Антонова, Клименка, Андрія Головко, Солом’янська, Амосова, Петра Заломова, Огородна, Докучаєвська, проспект Червонозоряний (частково), Чоколівський бульвар (частково), Привокзальна площа, проспект Воздухофлотський.

З 12-го по 27-ме червня у Подольському та Оболонському районах (частково) гарячої води не буде на вулицях Електриків, Набережно-Луговій, Набережно-Хрещатицькій, Борічев Ток, Борічев спуск, Кожемяцька, Фрунзе, Константинівська, Валковська, Марко Вовчок, Новоконстянтинівська, Петропавлівська, Садовського, Скляренко, проспект Московський, провулок Ярославський, площа Фрунзе, провулок Балтійський, провулок Гаванський.

З  22 по 29 квітня перші гідравлічні випробування вже проводилися на мережах, які обслуговують житлові масиви Біличі, Новобіличі, Академмістечко у Святошинському районі. З З 13 по 27 травня гідравлічні випробування тривали в частині Голосіївського, Печерського, Дарницького та Солом’янського районів. Додаткову інформацію щодо проведення випробувань тепломереж можна отримати за телефонами контакт-центру 15-88 або 202-15-88 (для дзвінків з мобільного).  

 

Фото:kolo.ua

Теги: Київ , гаряча вода