Захарченко з Інтерконтиненталю стежив за бійками

Олесь Лук'яненко
23 травня 2013р. 11:06

Захарченко з Інтерконтиненталю стежив за бійками

Журналісти Хвилі побачили на фото з подій 18 травня в Києві трьох людей, які спостерігали за акцією опозиції з даху готелю Інтерконтиненталь. Серед них був чоловік схожий на Міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка.

Позиція на Інтерконтиненталі зручна тим, що це практично єдина точка, яка дозволяє одночасно спостерігати за подіями на Софійській та Михайлівській площах, вулицях Михайлівській та Великій Житомирській. Як зазначає видання, фото було зроблено о 12:44 18 травня, коли опозиція тільки починала свій мітинг на Софійській площі.

У суботу, 18 травня, журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера видання "Коммерсантъ" Влада Соделя побили біля Софійської площі. Деяких нападників ідентифікували журналісти - це мешканці Білої Церкви Вадим Тітушко, Ярослав Бринза та Арсен Карпанський. Міліція почала розслідування справи тільки після акції, проведенної журналістами під будівлею МВС. Наразі Титушка звинувачують у перешкоджанні журналістській діяльності та хуліганстві. У середу Тітушка Шевченківський райсуд відпустив під заставу у 22940 гривень, а забрав його позашляховик BMW X5. Віталій Захарченко під час звіту у Верховній Раді заявив, що БТР на мітингу приїхав за машиною депутата від Батьківщини Олександра Турчинова, а також додав, що слід розслідувати свідчення Тітушка щодо співпраці з опозицією.

 

Теги: Київ , Захарченко , мітинг