Китайці проведуть залізницю до Борисполя за 3 млрд

Максим Опанасенко
23 травня 2013р. 11:13

Китайці проведуть залізницю до Борисполя за 3 млрд

Державне підприємство "Дирекція з будівництва та управління національного проекту "Повітряний експрес" та інших інфраструктурних об’єктів Київського регіону" підписало угоду з Китайською національною корпорацією машинної індустрії та генеральних підрядів на створення проекту і на будівництво залізниці "Київ - аеропорт "Бориспіль". Про це повідомляє Портал державних закупівель.

Вартість угоди - 372 313 538 доларів. Це майже 3 мільярди гривень. За ці гроші китайська компанія повинна розробити проектно-кошторисної документації і, власне, провести будівельні роботи. За планом, це має зайняти у них 28 місяців. До листопада вже має бути зведена перша черга верхньої будови залізничної колії. Залізниця "Київ-Бориспіль" є частиною цілого національного проекту.

Про ці роботи президент Віктор Янукович домовлявся в Китайські Народній Республіці у 2010-му і 2011-му. Доручення про реалізацію цього проекту Янукович дав в серпні 2011-го. Гроші Україна витрачатиме поки не свої - у липні 2011-го їх взяли в кредит у Експортно-імпортного банку Китаю. На яких умовах - невідомо.

Фото - "Українська правда"

 

Теги: Київ