В кіно - "Я дуже збуджений" від Альмодовара

Галина Танай
23 травня 2013р. 12:07

В кіно - "Я дуже збуджений" від Альмодовара

Педро Альмодовар, Хав'єр Бардем, Пенелопа Крус, Антоніо Бандерас - цих імен достатньо, щоб бігти у кіно й губити капці. В кінотеатрах прем'єра комедії "Я дуже збуджений" - нового творіння від того, кого називають найвидатнішим іспанським режисером після Бунюеля. 

Звичайний літак із надзвичайно веселою командою стюардів летить із Мексики в Іспанію. Несподівано виникає серйозна технічна проблема, і пілоти змушені здійснити аварійну посадку. Поки пілоти й диспетчери ламають голову, стюарди, троє премилих геїв, мають займатись пасажирами.Ситуація на межі життя і смерті, і щоб урятувати людей від паніки, інфарктів і суїцидальних настроїв, усі методи гарні. Економ-клас, щоб не дуже переймались, накачують снодійним, а бізнес-клас починає розважатись усіма доступними способами.

Альмодовар показує акторам, як правильно грати геїв
Альмодовар показує акторам, як правильно грати геїв

Виявляється, що пасажири підібрались не менш навіжені, ніж стюарди. Незайманка-медіум, нечистий на руку бізнесмен, парочка молодят, загадковий вусань, актор на заході слави і заслужена діячка порно- набір іще той. І починається.  Інтриги, танці, випадковий секс – чим ще займаються в таких ситуаціях?

«Я дуже збуджений» – це кумедне й  безжальне дзеркало людської душі, а ще – недвозначний натяк на сучасну кризу в Іспанії. Акторський склад і справді зірковий: в одному фільмі зібрались усі улюбленці Альмодовара. Словом, ідеальне кіно, щоб отримати естетичну насолоду, посміятись і подумати.

 

 

Теги: Київ , Кіно , Альмодовар , Я дуже збуджений