Азаров передумав забирати акредитацію журналістів

Олесь Лук'яненко
23 травня 2013р. 13:01

Прем’єр Микола Азаров вже не хоче забирати акредитацію у журналістів, які в середу на засіданні Кабміну відвернулися від урядовців на знак протесту, повідомляє «Українська правда».

Як повідомила учасниця зустрічі журналістка Наталія Тарасовська, Азаров сказав, що засідання для нього святе і  він не дозволить його зривати. "Азаров наполягав, що дівчата поводилися некоректно, що він не міг прочитати написи на їхніх транспарантах та вважав, що засідання уряду намагаються зірвати", - додала журналістка.

21 травня близько 150 журналістів, депутатів і небайдужих вийшли під стіни Міністерства внутрішніх справ висловити свій протест проти бездіяльності міліції як під час побиття, так і під час розслідування побиття журналістів. Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко відмовився вийти до протестувальників. Зранку на засіданні Кабміну десять журналістів розвернулися спинами до депутатів. На їхніх спинах були листівки з вимогою розслідувати побиття журналістки 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера видання "Коммерсантъ" Влада Соделя, яких побили 18-го травня біля Софіївської площі. В результаті журналістів позбавили акредитації. Учасників журналістської «мовчазної акції» Азаров зранку запросив до себе в кабінет. Журналісти зранку вийшли під вікна Кабміну висловити протест проти покарання колег за акцію та підтримати постраждалих Сніцарчук та Соделя.

 

Теги: Київ , Азаров