Гідропарк кличе на ранкову зарядку

Евеліна Вишневська
23 травня 2013р. 13:49

25 травня об 11:00 в столичному Гідропарку пройде акція «День здоров’я в день рідного міста». Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Акція проходитиме на території пляжу «Венеція». Організатори мають намір встановити світовий рекорд по кількості людей, які одночасно будуть робити ранкову зарядку.  Обіцяють, що керуватимуть процесом зірки українського спорту, лідери світової брейк-данс сцени та представники популярного напрямку ворк-аут.

Також у цей день обіцяють концерт на Майдані Незалежності в якому співатимуть: Наталія Могилевська, Катерина Бужинська, Ірина Білик, Альоша та гурти «Время и Стекло» і «Антитіла». Концерти відбудуться також на Співочому полі, там буде фольк-опера «Коли цвіте папороть» та на Софіївській площі, але вже класичної музики. Після концерту обіцяють 3D-шоу з віртуальними перетвореннями. Послухати духовий оркестр можна буде на території Історико-архітектурної пам’ятки-музею «Київська фортеця». Туристи протягом 25 та 26 травня зможуть відвідати безкоштовні пішохідні екскурсії Києвом за наступними маршрутами: «Секретний Київ», «Михайлівська Гірка», «Дворики Києва», а також перші мультиспортивні туристські перегони. А для тих хто планує піти у музей - вхід до державних музеїв протягом святкових днів буде безкоштовний. Подивитися на феєрверки та лазерні спецефекти, ви зможете на Оболонській набережній. Загалом у святкові дні обіцяють понад 80 культурно-мистецьких заходів.

 

Теги: Київ , зарядка , гідропар , День Києва