Суд заборонив проводити гей-парад у Києві

Ольга Бондаренко
23 травня 2013р. 15:27

Суд заборонив проводити гей-парад у Києві

Окружний адміністративний суд Києва заборонив проведення "Маршу рівності" 25-го травня. Про це "Свідомо" повідомили в організації "Amnesty International". 

21 травня Київська міська держадміністрація звернулась до суду з проханням заборонити проведення 25 травня будь-яких заходів, окрім передбачених програмою святкування Дня столиці та Дня Києва. Таким чином, суд задовольнив позов КМДА. У мерії зазначили, що така ініціатива зумовлена низкою повідомлень, що надійшли до КМДА від громадських організацій та громадян з проханням заборони акції  ЛГБТ-представників. 

16 травня у КМДА пропонували організаторам гей-форуму "Київ-Прайд 2013" перенести свій "Марш рівності" з 25 травня на іншу дату, бо їм в цей день загрожують агресивно налаштовані акції. Всеукраїнське об'єднання "Свобода" також виступило проти проведення у Києві маршу рівності секс-меншин і погрожує зірвати захід. Проте учасників маршу це не лякає, вони впевнені, що насильство проти них тільки прискорює становлення рівності у правах всіх людей.

 

Теги: Київ , гей-парад , марш , КМДА , суд