Як поділила землю Київрада 22-го травня

Евеліна Вишневська
23 травня 2013р. 15:57

Як поділила землю Київрада 22-го травня

22-го травня Київрада вирішила, яку землю у киян забрати, яку віддати в оренду чи дозволити приватизувати. А яку повернути. Ми навмисно розбили питання по районах, щоб Вам було зручніше перевіряти - чи не планують під вікнами будівництво.

Голосіївський район 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Прохоренку Сергію Дмитровичу на вулиці Лазурній (поряд із будинком 44) у Голосіївському районі Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-20032). Зняли з розгляду.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "КИР-Х" на вулиці Плещеєва, 10 (літ "Д") у Голосіївському районі Києва для експлуатації адміністративно-офісної будівлі (центру сімейного дозвілля) (К-20463). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку "БІЛИЙ ДІМ" у провулку Василя Жуковського, 10 у Голосіївському районі Києва для експлуатації та обслуговування житлового будинку та прибудинкової території (К-20007). Рішення не  прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Юдіну Сергію Володимировичу у провулку Бродівському, 7-а у Голосіївському районі Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-20288). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Дьоміну В'ячеславу В'ячеславовичу на вулиці Кіровоградській, 4 у Голосіївському районі Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (К-20448). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕГРАЛІТІ ІНВЕСТ» на шосе Столичному (21 км) у Голосіївському районі Києва для створення озелененої території загального користування (К-20855). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВЕНЕРГО» на вулиці Промисловій, 4 у Голосіївському районі Києва для експлуатації та обслуговування єдиного майнового комплексу з виробництва та постачання теплової та електричної енергії (К-20877). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Крупчаку Володимиру Ярославовичу на Столичному шосе, 29 у Голосіївському районі Києва для створення озелененої території загального користування (К-20843). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному об’єднанню «КИЇВКІНО» на вулиці Теслярській, 2 у Голосіївському районі  Києва для будівництва та експлуатації житлового комплексу з соціальною інфраструктурою (К-20235). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОНЦЕРН ЄВРОПА» на перетині Столичного шосе та вулиці Академіка Заболотного у Голосіївському районі Києва для будівництва та обслуговування об'єктів транспортної інфраструктури (реконструкція транспортної розв'язки по вулиці Заболотного з коригуванням червоних ліній) (К-20859). Рішення не прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СПОРТБІЗЕЛЕКТ» на вулиці Васильківській, 100-а у Голосіївському районі Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування торгово-офісного центру з вбудовано-прибудованими приміщеннями, з підземним паркінгом та благоустроєм території (К-20964). Рішення прийнято.

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Юшку Олександру Алімовичу на вулиці Деревообробній, 1 у Голосіївському районі Києва для реконструкції та обслуговування існуючої будівлі-кафе (К-20052). Рішення прийнято.

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Ходаковській Анастасії Олександрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд на вулиці Ягідній, 60/7-Н у Голосіївському районі  Києва (А-20653). Рішення не прийнято.

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Глуницькій Зої Габдулахатівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибної ділянки) у провулку Залужному у Голосіївському районі Києва (А-20657). Рішення не прийнято.

Про передачу ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВЕНЕРГО» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування майнового комплексу теплоелектроцентраль №5 КИЇВЕНЕРГО на вулиці Промисловій, 4 у Голосіївському районі Києва (Д-6627). Рішення прийнято.

Дарницький район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дарницького району" Києва на вулиці Тепловозній, 9-а у Дарницькому районі Києва для експлуатації та обслуговування виробничої бази (К-20059). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дарницькій районній в Києві державній адміністрації на вулиці Леніна, 47-59 у Дарницькому районі Києва для будівництва житлових будинків з об'єктами соціально-побутового призначення (К-20819). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Фастовець Людмилі Василівні на вулиці Луговій, 4-а у Дарницькому районі Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-19810). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Осовській Ользі Ігорівні у 2-му  провулку Комінтерну, 6-а у Дарницькому районі Києва для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-19390). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Онопенко Ларисі Георгіївні на вулиці Демидівській, 45-ж у Дарницькому районі  Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (К-20449). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Євлантьєву Валерію Яновичу, члену садівницького товариства «Будівельник-1» Дарницького району Києва на вулиці 70-тій Садовій, ділянка 56 у Дарницькому районі  Києва, для ведення колективного садівництва (К-20489). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Подольскому Єгору Геннадійовичу на вулиці Садовій, 56, ділянка 134 у Дарницькому районі Києва для ведення колективного садівництва  (К-19857). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Нестеренку Валентину Валентиновичу на вулиці Березневій, 70-в у Дарницькому районі  Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (К-19808). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки громадянину Осовському Анатолію Яковичу у 2-му провулку Комінтерну, 6-б у Дарницькому районі Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (К-19391). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Швидкій Людмилі Василівні на вулиці Чкалова, 31-б у Дарницькому районі Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (К-19182). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Колеснику Олександру Юрійовичу на вулиці Калініна, 42-б у Дарницькому районі  Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (К-19399). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Гойстер Інні Володимирівні у 1-му провулку Комінтерну, 4-а у Дарницькому районі Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (К-20537). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Кузьменку Юрію Олександровичу на вулиці Нижній Вал, 10-а у Дарницькому районі Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  (К-20481). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «РІЕЛТІ СІСТЕМ» на вулиці Гришка, 8-в у Дарницькому районі Києва для обслуговування та експлуатації торговельно-офісного комплексу та закладу громадського харчування (К-20790). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству «Холдингова компанія «Київміськбуд» на вулиці Драгоманова, 35 у Дарницькому районі Києва для будівництва та експлуатації житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та паркінгом (К-20829). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Агросвіт» на проспекті Петра Григоренка, 26 у Дарницькому районі Києва для обслуговування будівлі соціально-побутового центру (К-20838).  Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОФІСНИЙ ЦЕНТР «ПОЗНЯКИ» на вулиці Драгоманова, 31-з у Дарницькому районі Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування адміністративної будівлі (К-20926). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» на Харківському шосе, 21/1 у Дарницькому районі Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування адміністративного комплексу з виставково-торговельними приміщеннями та озелененням прилеглої території (К-20776). Рішення не прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Релігійній громаді Української Православної Церкви на честь блаженної Ксенії Петербурзької у Дарницькому районі Києва на вулиці Вишняківській, 1-а у Дарницькому районі Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування храмового комплексу (К-20543). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Грецькій релігійній громаді Української Православної Церкви парафії Святої великомучениці Варвари на вулиці Вірменській,3-а у Дарницькому районі Києва для будівництва та експлуатації православного храму (К-20286). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Житлоінвестбуд-УКБ» на 23 кілометрі  Бориспольського шосе у Дарницькому районі Києва для реконструкції з розширенням профілакторію під пансіонат відпочинку сімейного типу (К-20573). Рішення прийнято.

Про відмову у наданні дозволу н розроблення документації і землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Цимбаленко Ользі Прокопівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вулиці Тепловозній, 13 у Дарницькому районі Києва (А-20343). Рішення не прийнято.

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Юрченко Катерині Михайлівні на вулиці Батуринській, 12 у Дарницькому районі Києва для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-20762). Рішення прийнято.

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Юрченку Володимиру Михайловичу на вулиці Батуринській, 12 у Дарницькому районі Києва для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-20766). Рішення прийнято.

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Білець Марії Михайлівні на вулиці Батуринській, 12 у Дарницькому районі Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (К-20765). Рішення прийнято.

Про поновлення та внесення змін публічному акціонерному товариству холдинговій компанії «Київміськбуд» договору оренди земельної ділянки для будівництва житлових будинків та об’єктів соціально-побутового призначення, комплексного благоустрою території для суспільних потреб у 2-му мікрорайоні житлового масиву Позняки у Дарницькому районі Києва (А-20703). Рішення прийнято.

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «КОЗАК» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування комплексу будівель торговельного та адміністративного призначення та благоустрою зеленої зони на вулиці Ревуцького, 40 у Дарницькому районі Києва (Д-6615). Рішення прийнято.

Про надання комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків «Житлоінвестбуд-УКБ» земельної ділянки для будівництва житлових будинків, в тому числі доступного житла, та будівництва загальноосвітньої школи з басейном на вулиці Соломії Крушельницької (ж/м Осокорки-Північні, 11-й мікрорайон) у Дарницькому районі Києва (Д-6788). Рішення прийнято.

Про надання комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків «Житлоінвестбуд-УКБ» земельної ділянки для будівництва житлового будинку, в тому числі по програмі доступного житла, з вбудовано-прибудованим дошкільним закладом на ділянці № 15 у 9-му мікрорайоні житлового масиву Позняки в Дарницькому районі Києва (Д-6017). Рішення прийнято.

Деснянський район 

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "СВ" на вул. Оноре де Бальзака, 3 у Деснянському районі м.Києва для експлуатації та обслуговування будівлі шиномонтажу (К-19953). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВЕНЕРГО» на вулиці Пухівській, 1а у Деснянському районі Києва для експлуатації та обслуговування єдиного майнового комплексу з виробництва та постачання теплової та електричної енергії (К-20878). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на проспекті Генерала Ватутіна у Деснянському районі Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування спортивного комплексу (К-20895). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок публічному акціонерному товариству «ТОДЕФ» на проспекті Маяковського, 47 у Деснянському районі Києва для створення озеленених територій загального користування, будівництва, обслуговування та ремонту об'єктів транспортної та інженерної інфраструктури (К-20217). Рішення прийнято.

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю Виробничо-комерційній фірмі "Рембудреставрація" на вулиці Електротехнічній, 5 у Деснянському районі Києва для будівництва адміністративного комплексу (А-20081). Рішення прийнято.

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Міністерству закордонних справ України на вулиці Оноре де Бальзака, 88-90 у Деснянському районі Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку (К-18418). Рішення прийнято.

Про передачу комунальному підприємству «Київпастранс» земельної ділянки для облаштування майданчика для відстою автотранспорту з подальшими його експлуатацією та обслуговуванням на перетині вулиці Сулеймана Стальського та вулиці Братиславської у Дніпровському та Деснянському районах Києва (Д-6787). Рішення прийнято.

Про передачу публічному акціонерному товариству «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк» для експлуатації та обслуговування нежилого будинку на вулиці Миколи Закревського, 42 у Деснянському районі  Києва (Д-6637). Рішення прийнято.

Дніпровський район  

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Комфорт Арт», на вулиці  Регенераторній, 4-В (літера 1Л) у Дніпровському районі Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування навчально-виховного об'єднання з дошкільним навчальним закладом та експлуатації мистецького клубу (К-20745). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству «Холдингова компанія «Київміськбуд» на  проспекті Возз'єднання, 21-г у Дніпровському районі Києва для благоустрою та озеленення території (К-20532). Рішення прийнято.

Про надання Київській міський школі вищої спортивної майстерності земельної ділянки для експлуатації та обслуговування легкоатлетичного манежу КМШВСМ на проспекті Павла Тичини, 18 у Дніпровському районі Києва  (Д-6273). Рішення прийнято.

Про розгляд протесту заступника прокурора міста Києва від 19.07.2010 №07/4-401-вих на результати голосування пленарного засідання сесії Київської міської ради від 26.02.2010 року щодо передачі товариству з обмеженою відповідальністю "СПК БВ "Чайка" земельної ділянки для будівництва багатофункціонального оздоровчого комплексу та зонами відпочинку на вулиці Набережній, 12, урочище Чорторий (о.Труханів) у Дніпровському районі Києва (A-18042). Рішення не прийнято.

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «Сучасні будівельні технології» договору оренди земельної ділянки для експлуатації та обслуговування боулінг-центру на вулиці Попудренка, 1-а у Дніпровському районі Києва від 26.01.2007 №66-6-00385 та внесення змін до нього (А 19430). Рішення прийнято.

Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ПРОВАТ» договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування автосалону з мийкою та відкритою автостоянкою на проспекті Генерала Ватутіна в Дніпровському районі Києва (А-19655). Рішення прийнято.

Про передачу комунальному підприємству «Київпастранс» земельної ділянки для облаштування майданчика для відстою автотранспорту з подальшими його експлуатацією та обслуговуванням на перетині вулиці Сулеймана Стальського та вулиці Братиславської у Дніпровському та Деснянському районах  Києва (Д-6787). Рішення прийнято.

Оболонський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12.07.2012 №769/8106 експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" на вулиці Михайла Майорова, 6 в Оболонському районі Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку (соціального житла) (К-20775). Рішення не прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «ГЄЛЛІОС ЛТД» на вулиці Курортній, 4 в Оболонському районі  Києва для експлуатації та обслуговування пансіонату (К-20875). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державному територіально-галузевому об'єднанню «Південно-Західна залізниця» на вулиці Курортній, 11 в Оболонському районі Києва для експлуатації та обслуговування будівель і споруд майнового комплексу (К-20943). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Державному територіально-галузевому об'єднанню «Південно-Західна залізниця» на ділянці ст.Святошино-ст.Дарниця, на ділянці ст.Святошино-ст.Дарниця ПК-101+84.50-ПК-113+18.40, на ділянці ст.Святошино-ст.Дарниця, ст. Київ-Петрівка в Оболонському районі Києва для обслуговування та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту, захисних та укріплювальних зелених насаджень (К-20953). Рішення прийнято.

Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 01.11.2012 №420/8704 «Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «КНИЖКОВИЙ РИНОК» договору оренди земельних ділянок для будівництва, експлуатації та обслуговування багатофункціонального торгово-розважального комплексу та паркінгу з поетапним знесенням будівель і споруд ринків та благоустроєм прилеглих територій на проспекті Московському, 10 в Оболонському районі Києва» (А-20732). Рішення прийнято.

Про поновлення договору оренди земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «Єлікон ЛТД» на перетині проспекті Оболонського та вулиці Героїв Дніпра в Оболонському районі Києва (А-20734). Рішення прийнято.

Про поновлення договору оренди земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю «Єлікон ЛТД» на перетині Оболонського проспекту та вулиці Героїв Дніпра в Оболонському районі  Києва (А-18836). Рішення прийнято.

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «АВТЕХ» земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування адміністративно-торговельного комплексу з вбудованими та прибудованими приміщеннями торговельного, соціально-побутового призначення та закладами громадського харчування, паркінгом та приміщеннями автопослуг, комплексного благоустрою території для суспільних потреб на  проспекті Московському, 26-б в Оболонському районі Києва (Д-5316). Рішення прийнято.

Печерський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ПЕЧЕРСЬК-2006" на вулиці Димитрова, 5 у Печерському районі Києва для експлуатації та обслуговування адміністративно-офісної будівлі та вхідної групи (К-20679). Рішення не прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «ПАРК ВЕЙ» на Парковій дорозі, 8 б у Печерському районі Києва для експлуатації та обслуговування нежитлових будівель (К-20874). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київському національному університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого на вулиці Щорса, 18 у Печерському районі Києва для експлуатації, обслуговування, реконструкції існуючих споруд та будівництва навчальних, лабораторних корпусів та житлових будинків (К-20937). Рішення прийнято.

Про надання земельної ділянки Генеральній прокуратурі України для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вулиці Різницькій, 13/15 у Печерському районі Києва (Д-6630). Рішення прийнято.

Про надання прокуратурі міста Києва земельної ділянки для будівництва та обслуговування адміністративно-офісної будівлі на вулиці Тверській, 7 у Печерському районі Києва (Д-6782). Рішення прийнято.

Про надання комунальному підприємству «Генеральна дирекція Київської міської ради з обслуговування іноземних представництв» земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування будинків і споруд дипломатичних представництв, резиденції послів іноземних держав з підземними паркінгами на  вулиці Дружби народів, 13-а у Печерському районі Києва (Д-6790). Рішення прийнято.

Про продаж земельної ділянки громадянці Світовенко Наталії Миколаївні для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі (офісно-торговельного комплексу) на вулиці  Шота Руставелі, 11 у Печерському районі Києва (Є-1169). Рішення прийнято.

Про поновлення ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РАЙТ ГРУП» договору оренди земельної ділянки для завершення будівництва та подальшої експлуатації офісного будинку на вулиці  Леоніда Первомайського, 7 у Печерському районі Києва (А-20636). Рішення прийнято.

Про поновлення ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТАРКАДА» договору оренди земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі адміністративного призначення з автомобільним паркінгом на вулиці Тимірязєвській, 36 у Печерському районі Києва (А-20713). Рішення не прийнято.

Про поновлення та внесення змін до договору оренди земельної ділянки на вулиці Мечникова між будинками №9-а та №11 у Печерському районі  Києва від 18.02.2004 №82-6-00142 (А-20355). Рішення прийнято.

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Кристалл-Інвест» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку на вулиці Січневого повстання, 10 (Івана Мазепи) у Печерському районі Києва (Д-6339). Рішення прийнято.

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Розвиток та традиції українського мистецтва» земельної ділянки для експлуатації та обслуговування існуючої адміністративної будівлі на Крутому узвозі, 3 у Печерському районі  Києва (А-19617). Рішення прийнято.

Про передачу земельної ділянки громадянину Варданян Гагіку Маісовичу для експлуатації та обслуговування кафе на вулиці Кутузова, 12 у Печерському районі  Києва (Д-6765). Рішення прийнято.

Про передачу громадянці Асоян Ануш Григорівні земельної ділянки для експлуатації та обслуговування кафе на вулиці Кутузова, 12-б у Печерському районі  Києва (Д-6651). Рішення прийнято.

Подільський район

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Олександрівське" на вулиці Петра Сагайдачного, 25 (літ. А) у Подільському районі  Києва для експлуатації та обслуговування багатоквартирного житлового будинку (К-20516). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПРОГРЕСИВНИХ НАУКОВИХ ТА ТЕХНІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ "ВЕКТОР" на вулиці Рилєєва, 10-а (літери Д, К) у Подільському районі  Києва для обслуговування та експлуатації  адміністративних будівель (К-20823). Рішення не прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Кочеткову Андрію Сергійовичу у провулку Бурденка, 4-а у Подільському районі Києва для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (К-20289). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Сігалу Олексію Леонідовичу на вулиці Замковецькій, 7-в у Подільському районі  Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (К-20817). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ ДІСПОМЕД» на вулиці Фрунзе, 15 (літера А) у Подільському районі Києва для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку (К-20886). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ ДІСПОМЕД» на вулиці Фрунзе, 15/1 (літ. А) у Подільському районі  Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування офісно-торговельної будівлі (К-20851). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Головченко Надії Аврамівні на вулиці Замковецькій, 7-д у Подільському районі  Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (К-20818). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Сігалу Леоніду Петровичу на вулиці Замковецькій, 7-г у Подільському районі Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (К-20816). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Державному територіально-галузевому об'єднанню «Південно-Західна залізниця» на вулиці Електриків та на ділянці ст. Святошино - ст. Дарниця у Подільському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту, захисних та укріплювальних зелених насаджень (К-20946). Рішення не прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «АРНОВА ГРУП» на вулиці Вишгородській, 47 літ. А у Подільському районі Києва для реконструкції нежитлової будівлі з будівництвом, експлуатацією та обслуговуванням офісної будівлі з вбудованими приміщеннями торговельного призначення і підземним паркінгом (К-20925). Рішення прийнято.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «СІМ-АЛЬЯНС» на проспекті Правди, 3-а (літери Б, В) у Подільському районі Києва для розміщення малого ринкового комплексу (К-20868). Рішення прийнято.

Про затвердження детального плану території багатофункціонального житлового району на землях державного підприємства «Науково-дослідний виробничий агрокомбінат «Пуща-Водиця», що прилягають до вулиці Маршала Гречка та проспект  Правди в Подільському районі Києва. Рішення прийнято.

Про передачу приватному акціонерному товариству «БАНКОМЗВ'ЯЗОК» земельної ділянки для обслуговування та експлуатації офісної будівлі на вулиці Фрунзе, 69 (літ. В) у Подільському районі  Києва (Д-2490). Рішення прийнято.

Земельних питань виявилось так багато, що вони усі не влізли в один матеріал. Тому, що поділила Київрада у Святошинському, Солом’янському та Шевченківському районі читайте тут.

 

Теги: Київ , Київрада , земля , дерибан