З п'ятниці у Києві обмежать рух транспорту

Ольга Бондаренко
23 травня 2013р. 18:14

З п'ятниці у Києві обмежать рух транспорту

У зв’язку з проведенням заходів, присвячених святкуванню Дня Києва, 24-26 травня в місті діятимуть обмеження руху транспорту. Про це повідомили у Державтоінспекції.

24 травня під час проведення Міжнародної велогонки з 12:00 буде заборонено рух автомобілів на вулиці Блакитного, Генерала Родимцева, Героїв оборони, проспекті Голосіївському, вулиці Голосіївській, Саперно-Слобідській, проспекті Науки. Рух буде відновлено одразу після закінчення заходу (орієнтовно о 14:30).

25 травня з 10:00 автомобілі не зможуть проїхати центральною частиною міста, а саме: Європейська площа – вулиця  Хрещатик – вулиця Червоноармійська – Троїцька площа. За цим маршрутом відбуватиметься парад велосипедистів «Велодень», який триватиме до 11:30. Також у зв’язку з продовженням Міжнародної велогонки на шосе з 12 години до 14 години 30 хвилин автомобілі не зможуть рухатися Європейською площею, вулицею  Хрещатик, Червоноармійською та площею Льва Толстого.

Крім того, 25 травня на Софійській площі з 19:00, а на Михайлівській площі з 20:30 буде припинено рух транспорту. Це пов’язано з проведенням концерту «На Україну повернусь» та проекційного 3D-шоу, а також із проведенням відкритого чемпіонату Києва з повітроплавання.
У неділю, 26 травня, на час благодійного легкоатлетичного пробігу «Під каштанами», що стартує о 10:00, буде перекрито рух транспорту за таким маршрутом: Майдан Незалежності (старт) – вулиця Хрещатик –– площа Льва Толстого – вулиця Червоноармійська – вулиця Димитрова.

Також у цей день із 10 години ранку (орієнтовно до 14:30) буде заборонений проїзд автомобільного транспорту вулицями - М. Грінченка, Кіровоградською, Червонозоряним проспектом, вулицею А. Головка, Солом’янською та Протасів Яр, де заплановано проведення третього етапу Міжнародних змагань з велоспорту на шосе. З 19:00 у зв’язку із запланованим концертом та шоу феєрверків на Оболонській набережній вулицю Прирічну буде перекрито для руху всіх видів транспорту.