Курченко відхрестився від "кришування" бізнесу

Ольга Бондаренко
23 травня 2013р. 20:08

Курченко відхрестився від "кришування" бізнесу

Президент харківського "Металіста", мільйонер Сергій Курченко заперечує бізнес-зв'язки з оточенням сина президента Віктора Януковича та заявляє, що не має покровителів у владних структурах. Про це пише Forbes.ua.

На прохання прокоментувати інформацію про те, що багато в чому його успіх визначений близькими стосунками з сином генпрокурора Артемом Пшонкою, а також з найближчим оточенням президента - першим віце-прем'єром Сергієм Арбузовим та міністром доходів і зборів Олександром Клименко, - Курченко відповів, що взагалі не має необхідності спілкуватись з цими людьми, а  їх положення не передбачають ніякого зіткнення з його бізнесом. За словами Курченко, вся інформація про те, що йому якось допомагає влада є казкою.

За даними журналу "Фокус", голова ради директорів групи "ВЕТЕК" (раніше - "Газ Україна-2009") Сергій Курченко - володіє не менше $650 мільйонами. У грудні Курченко купив футбольний клуб "Металіст", а у березні - Одеський НПЗ. У січні "свободівець" Юрій Сиротюк направляв депутатський запит на ім'я генпрокурора Віктора Пшонки та голови СБУ Олександра Якименка, в якому йшлося про те, що син генпрокурора Віктора Пшонки "кришує" діяльність компанії Курченка "Газ-Україна-2009". Проте у прокуратурі ніяких порушень не виявили. 15 травня президент Віктор Янукович ввів Курченка до складу Координаційного комітету з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з баскетболу у 2015 році. 

Фото: isport.ua.Теги: Київ , Курченко , бізнес