Геї та Свобода вийдуть попри заборону

Олесь Лук'яненко
24 травня 2013р. 9:19

ЛГБТ спільнота та націоналісти вийдуть на вулиці Києва попри судову заборону проводити будь-які масові заходи, окрім культурних, 25 травня, в субботу. Про це заявили представники організацій коментуючи рішення суду.

ЛГБТ спільнота планує провести «Марш рівності» попри заборону, про це заявила Олена Семенова, координатор із роботи з пресою Оргкомітету КиївПрайду-2013 в коментарі для «Радіо Свобода». В свою чергу відповідальний за зв’язки з громадськістю Свободи Олександр Аронець на своєму фейсбуці написав, що націоналісти вийдуть проконтролювати виконання рішення суду.

Окружний адміністративний суд Києва заборонив проводити будь-які масові заходи 25-го травня,окрім культурних.16 травня у КМДА пропонували організаторам гей-форуму "Київ-Прайд 2013" перенести свій "Марш рівності" з 25 травня на іншу дату, бо їм в цей день загрожують агресивно налаштовані акції. Всеукраїнське об'єднання "Свобода" також виступило проти проведення у Києві маршу рівності секс-меншин і погрожує зірвати захід. Проте учасників маршу це не лякає, вони впевнені, що насильство проти них тільки прискорює становлення рівності у правах всіх людей.

 

Теги: Київ , Свобода , ЛГБТ