Свобода: терор націоналістів вже і у Броварах

Олесь Лук'яненко
24 травня 2013р. 11:54

Свобода заявляє, що за її активістами у Броварах розпочате стеження, а їхні мобільні телефони прослуховуються. Про це повідомляє прес-служба партії.

У Свободі розповідають, що 22 травня у  Броварах київський свободівець, який приїхав до родичів, помітив, що біля будинку чатують підозрілі особи. Зранку, як стверджують свободівці, ці ж особи розпитували сусідів та рідних про активіста. Активісти прибули на допомогу товаришу та злякали зловмисників камерами – ті спішно сіли в автівку ( номерний знак: СА 5575ВС) і забралися геть.Свободівці також додають, що зранку в Бровари приїздили міліціонери з Печерського райвідділу, які було добре обізнані про справи націоналістів. «Предметом їхньої цікавости були події 2 квітня в столиці та особа хлопчини «у червоній шапці». Переконавшись, що місцеві націоналісти не володіють цією інформацією, міліціянти поїхали й натякнули, що «це не остання розмова», – розповів голова місцевої районної організації Олег Шевчук.

Активіст Свободи та помічник депутата Едуарда Леонова Андрій Медведько ледь не став жертвою чергового нападу. Його друзі допомогли затримати злодіїв та сфотографували їх, а також обладнання для стеження. Врятований свободівець в інтерв’ю «Свідомо» розповів, що їм оголосили терор. Володимира Карася переплутали з його братом-активістом Євгеном та жорстоко побили в парадному його будинку. Ще одного хлопця – Євгена Мацька –  побили біля його будинку. У нього струс мозку та підозра на тріщину в черепі. На початку травня біля метро КПІ був жорстоко побитий ще один студент зі Свободи Володимир Назаренко.

 

Теги: Київ , Свобода