У Білій Церкві знайшлись фани Тітушка

Ольга Бондаренко
24 травня 2013р. 18:22

У Білій Церкві знайшлись фани Тітушка

Журналісти 5-го каналу відвідали бійцівський клуб, де тренується Вадим Тітушко, який 18-го травня під час мітингу побив журналістів Ольгу Сніцарчук та Влада Соделя.

Хлопець, з яким їм вдалось поспілкуватись - знає Тітушка і щиро захоплюється ним. На запитання журналістів, чим він збирається займатись, коли підросте, хлопець відповідає: "Можливо, буду як і Вадим захищати людей на мітингах". Той факт, що "захисник" боєць побив дівчину-журналістку хлопця не обурило, за його словами, Тітушка просто спровокували.

18 травня, журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера видання "Коммерсантъ" Влада Соделя побили біля Софійської площі. Деяких нападників ідентифікували журналісти - це мешканці Білої Церкви Вадим Тітушко, Ярослав Бринза та Арсен Карпанський. Міліція почала розслідування справи тільки після акції, проведенної журналістами під будівлею МВС. Наразі Титушка звинувачують у перешкоджанні журналістській діяльності та хуліганстві. У середу Тітушка Шевченківський райсуд відпустив під заставу у 22940 гривень, а забрав його позашляховик BMW X5. Журналісти також створили відеоролик, у якому поєднали всі наявні докази, які дозволяють стверджувати, що нападники на журналістів 18 травня, були причетні до Партії регіонів.