УДАР хоче звільнити весь Центрвиборчком

Ольга Бондаренко
24 травня 2013р. 19:04

УДАР хоче звільнити весь Центрвиборчком

Фракція "Удар" вимагає дострокового припинення повноважень чинного складу Центральної виборчої комісії. Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі партії.

"Треба поставити питання політичної відповідальності ЦВК за ситуацію, що склалася навколо виборів у цих проблемних округах. А також питання дострокового припинення цього складу Центральної виборчої комісії і внесення на розгляд парламенту Президентом нового складу", - йдеться у повідомленні.

5 листопада Центрвиборчком постановив про неможливість встановити достовірні результати виборів в п`яти  округах, де голоси рахували зі скандалом. Після цього 54 депутати Верховної Ради попросили Конституційний суд дати офіційне тлумачення положень закону "Про вибори народних депутатів", що стосуються проведення повторних виборів депутатів Ради. ЦВК звернулося до Верховної Ради з проханням призначити повторні вибори в цих округах. Відповідно до закону, Центрвиборчком має сам призначати повторні вибори в окрузі після визнання їх такими, що не відбулися. 

Фото: www.visti.ks.ua.

Теги: Київ , УДАР