Азаров вимагає покарання за перешкоди дерибану

Ольга Бондаренко
24 травня 2013р. 19:39

Азаров вимагає покарання за перешкоди дерибану

За намагання "свободівців" пройти до зали голосувань Київради, аби мати змогу слідкувати за роздачею громадської землі та пошкоджені під час цієї акції двері - депутатів та активістів має бути покарано. Про це прем'єр-міністр Микола Азаров написав у Фейсбуці.

Азаров висловив думку, що факти перешкоджання діяльності органам влади відбуваються саме через безкарність: "Моя точка зору, що органи прокуратури повинні реагувати на це принципово і рішуче, а якщо мова йде про народного депутата, якщо його вчинки вимагають кваліфікації як кримінального злочину, то треба негайно звертатися до Верховної Ради з пропозицією позбавлення депутатської недоторканності. У будь-якій цивілізованій країні такі дії є грубим порушенням закону і викликають негайну реакцію", - написав Азаров.

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, 23 травня також заявив про необхідність розслідувати дії "свободівців" перед засіданням Київради 22 травня, коли ті, разом з активістами, - прорвались до зали голосувань. Під час сутички було пошкоджено двері. Після штурму Київради свободівцями і активістами в лютому - було відкрито доступ до будівлі для людей з київською реєстрацією. У той же час, обіцянка запровадити можливість виступити перед голосуваннями Київради тим людям яких стосуються питання, що розглядаються на засіданні, - так і залишились обіцянкою. На засіданні Київради 22 травня депутати ділили сотні шматків землі. Зокрема, віддали майже 300 гектарів у Пущі-Водиці та земельну ділянку біля Конча-Заспи.

Фото: www.svidomo.org.