Колесніченко порівняв Податковий майдан з Тітушком

Галина Танай
25 травня 2013р. 10:56

Депутат Вадим Колесніченко порівняв білоцерківських бандитів з  організаторами Податкового майдану-2010. "Регіонал" заявив це в п'ятницю, 24 травня, в прямому ефірі програми "Шустер LIVE".

Організатори Податкового майдану обурені тим, що їх порівняли з провокаторами, які били журналістів. Активіст Роман Федчук заявив, що вимагає від Колесніченка підтверджень цієї заяви - або публічного вибачення перед людьми, що боролись за свої права у 2010. Часу на перепросини у Колесніченка небагато - активісти згодні чекати до кінця дня 25 травня.

Податковий майдан відбувся взимку 2010. Тоді представники малого та середнього бізнесу вийшли на протести проти ухвалення податкового Кодексу. За рішенням залежного від влади судді Ігоря Смолія міліція розігналаПодатковий майдан. Проти вісьмох учасників було порушено кримінальні справи за пошкодження авто, за перекривання вулиці та за пошкодження плитки на Майдані. Білоцерківські бандити - найняті Партією Регіонів молодики-спортсмени, що заробляють на життя участю у політичних акціях та рейдерських захопленнях. 18 травня, під час акції "Вставай, Україно", вони  побили журналістку 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера видання "Коммерсантъ" Влада Соделя.

Теги: Київ , Федчук , Тітушко , Податковий Майдан , білоцерківські бандити , Колесніченко