Лікарня Бахтєєвої витратила на ремонт 56 млн

Олесь Лук'яненко
25 травня 2013р. 18:25

Донецьке обласне клінічне територіальне медичне об'єднання, директором якого є депутат від Партії регіонів та глава комітету з питань медицини Тетяна Бахтєєва, замовило ремонтних робіт на 56 мільйонів гривень за останні два роки. Про це пишуть в своїй статті Юрій Ніколов та Олексій Шалайський для «Дзеркала тижня».

Ця сума, за словами авторів, є рекордною для регіональних лікарень. Бахтєєву автори називають одним з найвпливовіших лобістів медичного ринку та зазначають, що вона намагається перебувати у тіні. Також автори зазначають, що вже багато років після обрання депутатом вона продовжує бути директором Донецького обласного клінічного територіального медичного об'єднання.

За законом, депутати не мають права працювати ніде, окрім "викладацької, наукової та творчої діяльності, а також медичної практики у вільний від виконання обов'язків народного депутата час". 6 березня Вищий адміністративний суд позбавив Сергія Власенка депутатського мандата за те, що він нібито поєднував адвокатську діяльність з депутатством. Держдепартамент США зробив заяву, що ця справа видається їм політично вмотивованою.

 

Теги: Київ , Бахтєєва