Під каштанами бігають 13 тисяч киян

Галина Танай
26 травня 2013р. 11:20

Під каштанами бігають 13 тисяч киян

Цьогорічний благодійний "Пробіг під каштанами" може стати рекордним: о 10:00, на момент старту, зареєструвались аж 13 тисяч 111 учасників. Таку цифру називає КМДА.

Під каштанами бігають не тільки дорослі кияни, а й іноземці та діти. На пробіжку вийшли навіть немовлята: для дітей від 6 до 18 місяців відбувся «Пробіг в ходунках» по спеціальній трасі довжиною в 10 метрів. Учасники віком до 10 років бігли від Майдану до Прорізної. У дорослих з категорій «Спортсмени» та «Учасники-благодійники» и бігають 5 кілометрів за маршрутом Майдан Незалежності – Хрещатик – Бессарабська площа – Червоноармійська – площа Льва Толстого – Червоноармійська - поворот за вулицею Димитрова та у зворотному напрямку. Фінішують учасники на Майдан Незалежності.

«Пробіг під каштанами» - це щорічна спортивно-благодійна акція, яка відкриває святкування Дня Києва і відбувається в останню неділю травня на Майдані Незалежності. Мета пробігу - привернути суспільну увагу до проблеми дитячої смертності в Україні та посилити позитивне ставлення до здорового образу життя. Досі рекордним за кількістю учасників був 2010: тоді на акцію прибігло 15 тисяч 100 людей. Чи встановлять "Каштани" новий рекорд, дізнаємось увечері. 

Теги: Київ , Пробіг під каштанами