Побитий захисник Гостиного: мене били за мову

Галина Танай
26 травня 2013р. 13:47

Побитий захисник Гостиного: мене били за мову

Захисника Гостиного двору Євгена Парфьонова в ніч з 24 на 25 травня побили за те, що говорив українською. Про це активіст заявив у своєму відеозверненні.

За словами Парфьонова,, близько 5 ранку біля "Сільпо" на вулиці Гната Юри він спілкувався з товаришем по телефону українською, коли до нього підійшли шість "спортсменів" ч віком близько 25 років. "Мені сказали: "Що, офігенний націоналіст?". Я сказав: "Так" і отримав удар в обличчя", - розповів активіст Один зі "спортсменів" бив, інші прикривали його. 

Як повідомив Ігор Луценко зі слів активістки Тамари Шевчук, у Парфьонова дві тріщини в черепі, струс мозку, зламана щелепа й порізана рука. Також він не бачить на ліве око.


В ніч з 24 на 25 травня невідомі напали та побили захисника Гостинного двору Євгена Парфьонова за схожою схемою, що і активістів Свободи. 24 травня свободівці з Броварів заявили, що переслідування продовжуються як і стеження за активістами. 14 травня активіст Свободи та помічник депутата Едуарда Леонова Андрій Медведько ледь не став жертвою чергового нападу. Його друзі допомогли затримати злодіїв та сфотографували їх, а також обладнання для стеження. Врятований свободівець в інтерв’ю «Свідомо» розповів, що їм оголосили терор. Володимира Карася переплутали з його братом-активістом Євгеном та жорстоко побили в парадному його будинку. Ще одного хлопця – Євгена Мацька –  побили біля його будинку. У нього струс мозку та підозра на тріщину в черепі. На початку травня біля метро КПІ був жорстоко побитий ще один студент зі Свободи Володимир Назаренко.

Теги: Київ , Парфьонов , Гостинний двір , побиття , націоналісти