Захисники Гостиного спустилися з крану в міліцію

Галина Танай
26 травня 2013р. 17:53

Захисники Гостиного спустилися з крану в міліцію

Активісти, які на знак протесту проти забудови Гостиного кілька годин провели на стрілі крану, спустились на землю. Протестувальники вже встигли відмітитись у райвідділку міліції. Про це повідомила активістка Марія Лебедєва. 

Протестувальники все-таки спустилися з крану, і їх тут же доправили до відділку міліції. Їм інкримінують 173 статтю Адміністративного кодексу - дрібне хуліганство. Лебедєва відзначила, що міліція поводилась досить галантно і з гумором. "Милиционер: "а что мне писать в правонарушениях? у меня такого еще не было... на кран залезли так и писать?" очень живо интересовались альпинизмом. с восхищением. как будто к ним попали не люди а лига справедливости", - поділилась Лєбєдєва враженнями від спілкування з міліцією. Вона вже вийшла з відділку і чекає своїх "колег" - Тетяну Чорновол та Ігоря Луценка. 

Зранку троє активістів-захисників Гостиного двору заблокували роботу будівельників, вилізши на кран. Таким чином Ігор Луценко, Марія Лебедєва, Тетяна Чорновол хотіли завадити незаконній реконструкції пам'ятки. "Беркут" намагався зняти протестувальників з крана за допомогою МНС. Захисники Гостиного провели на стрілі будівельного крана близько п'яти годин. 


Теги: Чорновол , Луценко , кран , протест , Гостиний , Київ , Лебедєва