Лесбійська драма перемогла у Каннах

Ольга Бондаренко
27 травня 2013р. 7:56

Лесбійська драма перемогла у Каннах

Золоту пальмову гілку 66-го Каннського фестивалю завоювала драма про лесбійське кохання молодої француженки -"Життя Адель", режисера Абделатіфа Кешиша.

Гран-прі отримав фільм "Всередині Льюіна Девіса" американських режисерів братів Коенів, за участі Джастіна Тімберлейка. Премія за кращу режисуру дісталась мексиканському режисерові Амата Ескаланте за картину "Елі". Картина "Дотик гріха" китайського режисера Цзя Жунцзі - завоювала приз за кращий сценарій. Приз за кращу чоловічу роль завоював американський 76-річний актор Брюс Дерн за роль у фільмі "Небраска". Нагороду за кращу жіночу роль отримала французька актриса Береніс Бежо за роль у фільмі "Минуле". Картина "Який батько, такий і син" японського режисера Хироказу Корееда отримала приз журі.

Церемонія закриття 66-го Каннського фестивалю відбулася в неділю на Лазурному березі. Вручення призів відбулося на головному майданчику фестивалю - в Театрі Люм'єр, що вміщає кілька тисяч людей. Вела церемонію закриття французька актриса Одрі Тоту. Приз переможцю кінофестивалю вручала американська кінозірка Ума Турман. 66-Каннський фестиваль тривав з 15 до 26 травня. В основному конкурсі взяли участь 20 фільмів. 

Фото: 3oko.com.ua.

Теги: Київ , Золота пальмова гілка , Каннський кінофестиваль