Журналісти нагадають МВС про побиття наметами

Ольга Бондаренко
27 травня 2013р. 11:38

Журналісти нагадають МВС про побиття наметами

Журналісти руху "Стоп цензурі!" вийдуть під будівлю Міністерства внутрішніх справ, щоб нагадати міліціонерам про розслідування побиття їхніх колег - Ольги Сніцарчук і Влада Соделя 18-го травня. Про це "Свідомо" повідомили в Інституті масової інформації.

"Активісти руху встановлять намети, аби щодня бути живим нагадуванням міліціянтам про їхній обов'язок розслідувати обставини нападу на журналістів, встановити вину нападників і покарати тих працівників МВС, що не забезпечити громадський порядок і допустили побиття журналістів", - йдеться у заяві.

21 травня близько 150 журналістів, депутатів і небайдужих вийшли під стіни Міністерства внутрішніх справ висловити свій протест проти бездіяльності міліції як під час побиття, так і під час розслідування побиття журналістів. Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко відмовився вийти до протестувальників. 22 травня на засіданні Кабміну десять журналістів розвернулися спинами до депутатів. На їхніх спинах були листівки з вимогою розслідувати побиття журналістки 5-го каналу Ольгу Сніцарчук та фоторепортера видання "Коммерсантъ" Влада Соделя, яких побили 18-го травня біля Софіївської площі.