Міліція: Ніжинський депутат зізнався у вбивстві

Ольга Бондаренко
27 травня 2013р. 11:47

Міліція: Ніжинський депутат зізнався у вбивстві

Прес-служба головного управління Міністерства внутрішніх справ підтвердила інформацію про затримання депутата Ніжинської міської ради за підозрою у вбивстві. За словами міліціонерів, підозрюваний зізнався у скоєнні злочину.

Злочин був скоєний в Оболонському районі, по проспекті Героїв Сталінграду. "Як було встановлено, зловмисник був знайомий з потерпілою. Упродовж року в Києві він регулярно користувався її послугами сексуального характеру, - повідомили у міліції. - Під час останньої зустрічі між ними виникла сварка, яка швидко переросла в бійку. В розпалі цього інциденту молодий чоловік молотком наніс 51-річній жінці тілесні ушкодження, від яких остання померла на місці пригоди. За висновками судово-медичної експертизи смерть настала в результаті перелому кісток черепа". 

24 травня депутата Ніжинської міськради Максима Багринцева затримали міліціонери. Раніше повідомлялось, що Багринцев депутат від "Батьківщини", проте у партії цю інформацію спростували, заявивши, що виключили його ще 18-го березня за співпрацю з "регіоналами".