Кузьмін шукає причетність Кучми у вбивстві Щербаня

Евеліна Вишневська
27 травня 2013р. 15:17

Генпрокуратура перевіряє екс-президента Леоніда Кучму у причетності до вбивства Євгена Щербаня. Про це заявив перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін в інтерв'ю "Форбс Україна".

"Версію про причетність Кучми до цього вбивства перевіряє слідчий. Юлія Володимирівна тривалий час демонструє важку тривалу хворобу, яка перешкоджає їй брати участь у слідчих діях. Вона може так себе вести дуже довго. У випадку, якщо хвороба не заважатиме Тимошенко, слідчий допитає її як підозрюваного і продовжить виконання слідчих дій. Технологія захисту Тимошенко проста. Вона пише заяву про згоду поїхати до суду виключно для ЗМІ та публіки. Але як тільки справа доходить до фактичної поїздки до суду, вона відмовляється, мотивуючи це тяжким станом здоров'я", - уточнив прокурор. 

Євген Щербань був розстріляний з автомату в аеропорту Донецька у 1996 році. У січні Генпрокуратура повідомила, що має докази причетності до організації вбивства спільно з Павлом Лазаренком Юлії Тимошенко. Судові розгляди цієї справи тривають.

Теги: Київ , Щербань , справа Щербаня