У Попова обіцяють побороти бурульки

Олесь Лук'яненко
27 травня 2013р. 16:33

В Київдержадміністрації планують встановити системи дахів у деяких будинках Голосіївського, Печерського та Шевченківського районів, аби взимку там не утворювалися бурульки. Таке рішення було оголошено заступником директора Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Володимиром Баженовим, пише УНІАН.

Вартість такої системи, за даними Баженова, становить 35 тисич гривень на 100 квадратних метрів обігріву.Взимку, за словами чиновника, потрібно було одночасно боротися з бурульками на 5320 покрівлях, а людей, які в складі житлових структур можуть бути залучені до знаття бурульок – 3300. "Департамент вносить пропозицію: через не можу, через наші фінансові обмежені ресурси, в трьох районах – Голосіївському, Печерському та Шевченківському визначити по 2-3 будинки і встановити систему електричного підігріву, яка буде попереджувати всі ці моменти, досить іноді трагічні", - заявив Баженов.

Цієї зими 27 грудня на Ярославовому валу бурулька впала на голову жінці та дуже важко її травмувала. Від отриманих травм жінка померла в лікарні. Комунальники не могли впоратися з очисткою від бурульок, тому вони просто завішували небезпечні місця стрічками, не залишаючи при цьому зовсім ніякого проходу перехожим.

Теги: Київ , бурульки